norekcules
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sa młodzi zawodnicy w La Masia.
0
jak dla mnie bardzo dobrze, mamy wielu utalentowanych ,a i tak bez niego powalczy sie o najwyzsze cele.
0
pewnie padnie sporo bramek. nie moge sie doczekac.
0
2:4
0
1:4
0
ale okazja
0
gggggggggggoooooooooooooooollllllllllllllllllllll
0
Moltes Felicitats, Pedro!
0
no i bedzie mozna rozpoczac nowy sezon. pewnie z takim dlugiem jaki jest nie da rady juz kupic cesca, ale no trudno. i znowu po potrojna korone !
0
osobiscie pokladam w nim wielkie nadzieje, oby gral co najmniej tak jak w meczu z estudiantes w nastepnym sezonie
0
czy to w barcy ,czy to w 5 lidze i tak sie gra w ,,dziada'' na treningach.
0
troche juz mu brakowalo szybkosci, nie te lata.
dziekowac za wszystko.
0
florek81 ściągać to mozna na sprawdzianie
0
chcialo by sie z nimi potrenowac choc na 1 treningu.
0
caceres musi zostac w takim razie
0
niech to sie skonczy.
0
wie ktos czy bedzie w polskiej telewizji ? a wogole czy wroci na ten mecz messi? bo pep powiedzial, ze moze wrocic kiedy chce.
0
prawdziwy barcelonista
0
cos mi sie zdaje ze, chyba jeszcze nie dzis.
0
kazdy ladnie wyglada w koszulce blaugrany :)
0
trzeba ,, pozalepiac'' dziury w skladzie, to taki Kaboré czemu nie? jako zmiennik sergio jak najbardziej.
0
albo chlopaka zjadla presja, albo pomyslal ,ze jest juz wielka gwiazda i tego talent sam sie rozwinie. szkoda.
0
niech ten fabregas sie odezwie,czego on w koncu chce.
0
dlaczego na POLSKIEJ strnie BARCY daje sie komentarze po niemiecku??? nie wiem
0
jego 2 bramki z realem w gd. 6:2, to bylo cos. zegnaj
0
najlepszego, oby w kolejnym sezonie gral tak jak na mś
0
za taka cene no to spoko. witaj w barcy.
0
dziekujemy
0
wygral najlepszy. a w tym 8 z barcy. viva ESPANIA.!!!!!
0
dzis pewnie znowu ktos z barcy strzeli.