0

sa młodzi zawodnicy w La Masia.

0

jak dla mnie bardzo dobrze, mamy wielu utalentowanych ,a i tak bez niego powalczy sie o najwyzsze cele.

0

pewnie padnie sporo bramek. nie moge sie doczekac.

0

2:4

0

1:4

0

ale okazja

0

gggggggggggoooooooooooooooollllllllllllllllllllll

0

Moltes Felicitats, Pedro!

0

no i bedzie mozna rozpoczac nowy sezon. pewnie z takim dlugiem jaki jest nie da rady juz kupic cesca, ale no trudno. i znowu po potrojna korone !

0

osobiscie pokladam w nim wielkie nadzieje, oby gral co najmniej tak jak w meczu z estudiantes w nastepnym sezonie

0

czy to w barcy ,czy to w 5 lidze i tak sie gra w ,,dziada'' na treningach.

0

troche juz mu brakowalo szybkosci, nie te lata.

dziekowac za wszystko.

0

florek81 ściągać to mozna na sprawdzianie

0

chcialo by sie z nimi potrenowac choc na 1 treningu.

0

caceres musi zostac w takim razie

0

niech to sie skonczy.

0

wie ktos czy bedzie w polskiej telewizji ? a wogole czy wroci na ten mecz messi? bo pep powiedzial, ze moze wrocic kiedy chce.

0

prawdziwy barcelonista

0

cos mi sie zdaje ze, chyba jeszcze nie dzis.

0

kazdy ladnie wyglada w koszulce blaugrany :)

0

trzeba ,, pozalepiac'' dziury w skladzie, to taki Kaboré czemu nie? jako zmiennik sergio jak najbardziej.

0

albo chlopaka zjadla presja, albo pomyslal ,ze jest juz wielka gwiazda i tego talent sam sie rozwinie. szkoda.

0

niech ten fabregas sie odezwie,czego on w koncu chce.

0

dlaczego na POLSKIEJ strnie BARCY daje sie komentarze po niemiecku??? nie wiem

0

jego 2 bramki z realem w gd. 6:2, to bylo cos. zegnaj

0

najlepszego, oby w kolejnym sezonie gral tak jak na mś

0

za taka cene no to spoko. witaj w barcy.

0

dziekujemy

0

wygral najlepszy. a w tym 8 z barcy. viva ESPANIA.!!!!!

0

dzis pewnie znowu ktos z barcy strzeli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?