O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2000

Statystyki

  • Dni w serwisie 1480
  • Liczba komentarzy 147
  • Polecenia 533

Komentarze

0

@DeAGie złote słowa podpisuje się wszystkimi kończynami pod tym ! stara gwaridia do wywalenia. Pique, Busquets, Alba, Roberto, Rakitic

0

@Catalanian1991 przebudowa drużyny, Pique, Alba, busquets, Roberto, Rakitic wyjazd

0

@Don Lucas jest noc w tej wypowiedzi!

1

@Balus aktualna forma nie jest wina dyrektora sportowego. Stan personalny drużyny już tak.

0

@Balus ja myśle ze Griezman w formie da więcej FCB niż zapieprzanie. I tak to jest jeden z najlepszych transferów ostatnich lat I jeden z najlepszych transferów Abidala ale to i chyba najprostszym :) gości sam chciał grac dla FCB i aż się o to prosił :) żeby nie było uwielbiam Griezmana i mam nadzieje ze odpali na 100%

Zobacz wszystkie

46

plan EV idealnie wypalił. Oszczędzał graczy pierwszego zespołu w trakcie sezonu aby ich forma eksplodowała w najważniejszej jego części kiedy, gra toczy się na 3 frontach w tym o najważniejszą LM. Piękna forma Leo. Błyszczy Suarez. Dynamiczny Rakitić. Nie zawodny Busquets. Solidny Roberto. Pięknie ograni w trakcie sezonu Alena oraz Malcolm mogą teraz śmiało zastępować chłopaków z pierwszego składu......... Super na prawdę.

44

" napluj na typa a on ci powie, że deszcz pada " Z tym gościem nie ma rozmowy. To jest jak przysłowiowa " rozmowa chu.a z butem "

42

Nie mogę na niego patrzeć. Większą kompromitacją od 4-0 był tylko jego płaszcz.

41

Cou po całej drużynie FC Barcleony jest kolejną ofiara Valverde i jego stylu gry, podejścia do graczy ich pozycji na boisku. Gości który zmaiatał najlepszą lige świata pod dywan. Przychodzi do FC Barcelony i gaśnie. Umiejętności Cou i głowa Kloppa robiły swoje. A ze Valdek w głowie ma pustke to też przekazuje zawodnikom. Proste.

23

Przyszedł i przejął najlepszą drużynę dekady. W 2 sezony zrobił z niej największe pośmiewisko ostatnich 2 lat. Wielkich trenerów cechuje to, że wiedzą kiedy odejść. czytaj Pep, Luis, Klopp. A ta pijawka przyssała się do Naszego klubu bo wie, że w innych klubach nie ma Messiego a to dla niego oznacza porażkę. Poza tym biorąc pod uwagę jego styl prowadzenia zespołu kolejki chętnych po niego raczej nie ma.