ninurta
Dołączył/a: marzec 2015
Dęblin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cześć z jakiej strony oprócz oficjalnej korzystacie aby kupic bilet na mecz. Chodzi mi konkretnie o bilety na mecz za tydzień z levante(na oficjalnej stronie bilety są juz niedostępne oprócz tych premium).
4
A wy nic się nie nauczyliście po letniej telenoweli.
Cou nie pewno tu w zimę nie przyjdzie zrozumcie to w końcu.
0
A ja twierdzę, że the Sun rozważa zamknięcie swojej redakcji z powodu głupot wypisywanych przez ich pseudo dziennikarzy.
0
Valencia ;) zobaczymy jak to będzie
0
co wy z tym Bernabeu
sami byśmy nie chcieli aby Real podnosił puchar na Camp Nou, więc wiadomo, że i oni tego nie chcą w przeciwną stronę...
1
Co za końcówka w kosza!!!
86:87 dla nas równo z syreną a jeszcze 100sec przed końcem bylo -5
0
the sun i więcej nie ma co czytać
0
komentatorzy niestety zostają z jedenstaki
0
nc+ pięknie wycackało swoich klientów(jestem jednym z nich)
można powiedzieć, że od 15 będzie trzeba płacić za to samo razy dwa(mam tu na myśli la Lige)
0
w roli Pedro z tych wyżej wymienionych to tylko Nolito no może i Llorente na zmiennika Suareza
co do reszty:
Reus raczej ławki by nie chciał grzać( chyba że byłby ustawiany jako ofensywny pomocnik)
de Bruyne- z wielką chęcią bym go widział w klubie, byłby świetnym uzupełnieniem MVP przy jego ilości asyst, ale na 45m z transfermarket to raczej władze Wolsfburga by nawet uwagi nie zwróciły
co do Pogby świetny zawodnik, ale cena i pensja jaką według mediów by chciał pobierać jest o wiele za duża
0
Vermaelen nawet nawet te przerzuty na prawe skrzydło.
Gdyby tam był Messi to może coś ciekawego by z tego wynikało ;)
0
80 mln to moim zdaniem i tak za dużo...
Jeśli Barca zapłaciłaby więcej to działacze Juve i piłkarski świat będzie nam się śmiał prosto w oczy.
Za tę kwotę możemy kupić 2 bardzo dobrych piłkarzy, którzy nie będą robić z siebie wielkich gwiazd domagających się gry bez względu na formę np. Reus'a i de Bruyne , a nawet Verratti byłby dużo tańszy.
2
1. Ter Stegen
2. Montoya
3. Piqué
4. Rakitic
5. Sergio
8. Iniesta
9. Suárez
10. Messi
11. Neymar
14. Mascherano
18. Alba
Sirigu
Maxwell
Silva
Marquinhos
Matuidi
Cabaye
Rabiot
Pastore
Cavani
Lavezzi
1
Moje domowe losowanie:
Monaco-PSG
BARCELONA-Porto
Bayern-Atletico
Juventus-Real
nie wyszło źle, ale wolałbym zagrać z Juventusem
0
zamiast Reusa wolałbym jakiegoś młodego perspektywicznego zawodnika, który nie będzie kosztował fortuny, a mógłby wnieść trochę młodości do drużyny (ktoś ala Vietto)
0
Uwierzę jak zobaczę...
W plotki takich gazet nie ma co wierzyć, bo one codziennie kupują Barcelonie kolejnego zawodnika.