nikolai
Dołączył/a: sierpień 2012
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciągle to samo... Niech po prostu zapłacą klauzule wykupu Jeremy'iego Mathieu i po sprawie.
0
Trochę śmieszne. My na wsi gramy w ziemniokach i nikt nawet sobie kostki nie skręci, a oni kontuzje dostają na tygodnie podczas treningu...
0
Inigo nie jest wart 30mln (jego klauzula), a według takiego jednego fana PSG Sakho nie jest materiałem na obrońcę dla takiej drużyny jak PSG, a co dopiero Barcelony...
0
Źle przeczytałem twoją wypowiedź :) Proszę nie brać tego początku na serio...
0
Chelsea go nie puścić? Kali jeść, Kali pić.
Jeśli David naprawdę chcę transferu to wywrze taką presję na prezydencie/trenerach, że będą musieli go puścić... Choć wątpię by to zrobił.
0
Ani wtedy nie był wart 40m, ani teraz nie jest ich wart. A tutaj jest gadanie o 120 milionach... Mam nadzieję, że Real jednak zapłaci za niego te kosmiczne pieniądze.
Patrząc na tą cenę (120m), można mieć wrażenie, że ściągnęliśmy Neymara za kwotę wręcz "dyskontową"
0
Zgól ten pener synu!
0
Martino will tomorrow train in Barcelona with players who returned from holiday today, except Neymar, who will travel to Poland. [cat radio]
Neymar przyjedzie do Polski, według radia katalońskiego.
0
kiedy on grał na skrzydle? czy ty mecze oglądałeś chociaż? *facepalm*
0
lol, a 14 goli i 11 asyst to z nieba spadło. Chociaż nie dostawał tylu minut na ile zzsłużył to i tak jego statystyki są zadowalające
0
Sorry, źle.
1. Thiago Silva
2. Sergio Ramos
3. Mats Hummels
4. Vincent Kompany
5. Dante (Bayern)
6. Luiz
0
Kompany miał ostatnio słaby sezon i dużo kontuzji. Widzę, że ty chyba w ogóle meczów nie oglądasz... Thiago Silva i Sergio Ramos najlepsi w tym momencie
0
1. Thiago Silva
2. Sergio Ramos
3. Mats Hummels
4. Vincent Kompany
5. David Luiz
0
“Rosell: Zagłosowałbym na Guardiolę”
boś głupi
0
Thiago jest nadal świetnym grajkiem, ale to nie zmieni faktu, że olał Barcę ciepłym moczem i zapatrzył się w Guardiolę jak w diament. Żaden z cules nigdy mu tego nie zapomni. Mam nadzieję, że będzie mu wygodnie na ławeczce w Monachium!
0
to nie wina tito idioto
0
Dław się chujem głardioli wężu łysy
0
Chyba chory jesteś. 40 baniek będą żądali na bank. Takiego zawodnika się nie puszcza za frytki
0
Kompany to bułka z masłem przy Silvie. Nikt nie czyta gry tak jak Silva i nie jest taki szybki... Idealny obrońca do zatrzymywania kontrataków
0
Ramos nie jest lepszy.!>!>!>!>!#E!R1@#$!$!!?!?!?!?!?
0
Ramos?
0
Luiz to porażka. On nie nadaję się na stopera w ogóle
0
Jeśli nie on, to kto?
0
Luiz nie jest jedną z opcji. Z nim jest tak samo jak z Mascherano. On lepiej gra na defensywnym pomocniku. W obronie zawsze jest jakiś rozkojarzony. I Mourinho będzie chciał dużo kasy za niego
0
Dokładnie. Jeśli Thiago nie wręczy prośby o transfer to nigdzie się nie ruszy. Tylko nasuwa się pytanie; czy Marquinhos zaklei dziurę w naszej obronie? Jest jeszcze bardzo młody i niedoświadczony, a ThiagoSilva to gwarancja sukcesu....
0
Mascherano to nie obrońca, tylko defensywny pomocnik. On już pokazał co potrafi, a kiedy gra w parze z Pique to jest kompletna tragedia. Dwie łamagi co puszczają każdą piłkę. Mascherano ma tylko dobre wślizgi, nic poza tym.
A jeśli chodzi o wzrost, to Marquinhos ma statystycznie więcej wygranych pojedynków w powietrzu na 1 mecz od ThiagoSilvy, oczywiście w poprzednim sezonie.
0
Osobiście myślę, iż to kwestia czasu zanim ThiagoSilva wręczy prośbe o transfer tym całym szejkom. A wtedy raczej nie będą go trzymali na siłę.
0
Real Madryt miał coś do powiedzenia w sprawie transferu Garaya, więc i tak by się nie zgodzili na ewentualną ofertę Barcelony
0
Pep, dlaczego?!
0
danke schoen