0

Ciągle to samo... Niech po prostu zapłacą klauzule wykupu Jeremy'iego Mathieu i po sprawie.

0

Trochę śmieszne. My na wsi gramy w ziemniokach i nikt nawet sobie kostki nie skręci, a oni kontuzje dostają na tygodnie podczas treningu...

0

Inigo nie jest wart 30mln (jego klauzula), a według takiego jednego fana PSG Sakho nie jest materiałem na obrońcę dla takiej drużyny jak PSG, a co dopiero Barcelony...

0

Źle przeczytałem twoją wypowiedź :) Proszę nie brać tego początku na serio...

0

Chelsea go nie puścić? Kali jeść, Kali pić.

Jeśli David naprawdę chcę transferu to wywrze taką presję na prezydencie/trenerach, że będą musieli go puścić... Choć wątpię by to zrobił.

0

Ani wtedy nie był wart 40m, ani teraz nie jest ich wart. A tutaj jest gadanie o 120 milionach... Mam nadzieję, że Real jednak zapłaci za niego te kosmiczne pieniądze.

Patrząc na tą cenę (120m), można mieć wrażenie, że ściągnęliśmy Neymara za kwotę wręcz "dyskontową"

0

Zgól ten pener synu!

0

Martino will tomorrow train in Barcelona with players who returned from holiday today, except Neymar, who will travel to Poland. [cat radio]

Neymar przyjedzie do Polski, według radia katalońskiego.

0

kiedy on grał na skrzydle? czy ty mecze oglądałeś chociaż? *facepalm*

0

lol, a 14 goli i 11 asyst to z nieba spadło. Chociaż nie dostawał tylu minut na ile zzsłużył to i tak jego statystyki są zadowalające

0

Sorry, źle.

1. Thiago Silva
2. Sergio Ramos
3. Mats Hummels
4. Vincent Kompany
5. Dante (Bayern)
6. Luiz

0

Kompany miał ostatnio słaby sezon i dużo kontuzji. Widzę, że ty chyba w ogóle meczów nie oglądasz... Thiago Silva i Sergio Ramos najlepsi w tym momencie

0

1. Thiago Silva
2. Sergio Ramos
3. Mats Hummels
4. Vincent Kompany
5. David Luiz

0

“Rosell: Zagłosowałbym na Guardiolę”

boś głupi

0

Thiago jest nadal świetnym grajkiem, ale to nie zmieni faktu, że olał Barcę ciepłym moczem i zapatrzył się w Guardiolę jak w diament. Żaden z cules nigdy mu tego nie zapomni. Mam nadzieję, że będzie mu wygodnie na ławeczce w Monachium!

0

to nie wina tito idioto

0

Dław się chujem głardioli wężu łysy

0

Chyba chory jesteś. 40 baniek będą żądali na bank. Takiego zawodnika się nie puszcza za frytki

0

Kompany to bułka z masłem przy Silvie. Nikt nie czyta gry tak jak Silva i nie jest taki szybki... Idealny obrońca do zatrzymywania kontrataków

0

Ramos nie jest lepszy.!>!>!>!>!#E!R1@#$!$!!?!?!?!?!?

0

Ramos?

0

Luiz to porażka. On nie nadaję się na stopera w ogóle

0

Jeśli nie on, to kto?

0

Luiz nie jest jedną z opcji. Z nim jest tak samo jak z Mascherano. On lepiej gra na defensywnym pomocniku. W obronie zawsze jest jakiś rozkojarzony. I Mourinho będzie chciał dużo kasy za niego

0

Dokładnie. Jeśli Thiago nie wręczy prośby o transfer to nigdzie się nie ruszy. Tylko nasuwa się pytanie; czy Marquinhos zaklei dziurę w naszej obronie? Jest jeszcze bardzo młody i niedoświadczony, a ThiagoSilva to gwarancja sukcesu....

0

Mascherano to nie obrońca, tylko defensywny pomocnik. On już pokazał co potrafi, a kiedy gra w parze z Pique to jest kompletna tragedia. Dwie łamagi co puszczają każdą piłkę. Mascherano ma tylko dobre wślizgi, nic poza tym.

A jeśli chodzi o wzrost, to Marquinhos ma statystycznie więcej wygranych pojedynków w powietrzu na 1 mecz od ThiagoSilvy, oczywiście w poprzednim sezonie.

0

Osobiście myślę, iż to kwestia czasu zanim ThiagoSilva wręczy prośbe o transfer tym całym szejkom. A wtedy raczej nie będą go trzymali na siłę.

0

Real Madryt miał coś do powiedzenia w sprawie transferu Garaya, więc i tak by się nie zgodzili na ewentualną ofertę Barcelony

0

Pep, dlaczego?!

0

danke schoen

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?