0

0

Dziś ostatni dzien glosowania . Nagroda jest trening z Gustavo . Prosze o glosy

http://akademia-cn.cartoonnetwork.pl/?id=393


VISCA BARCA !!!

0

http://akademia-cn.cartoonnetwork.pl/?id=393

Jesli to mozliwe prosze o glosy

0

1

Luis przesadził , Fifa też

http://akademia-cn.cartoonnetwork.pl/?id=393

0

0

0

http://akademia-cn.cartoonnetwork.pl/?id=393

Nagroda jest trening z Gustavo . Glosujcie

0

0

0

0

0

0

proszę o glosy . Dzisiaj ostatni dzień głosowania . Nagrodą jest trening z Gustavo
http://akademia-cn.cartoonnetwork.pl/?id=393

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?