0

da ktoś link? proszę

0

Dałby ktoś link do meczu bo moj wywaliło

0

kto strzlił 3 bramke

0

ma kto link podzrzucić?

0

ma ktoś link nie z futbolHd ? proszę

0

Komentarz usunięty

0

da ktos linka do transmisji

0

Wiadomo ile Neymar będzie pauzował

0

Dla mnie to co robi Turan mimo braku regularnej gry jest poprostu niesamowite . Teraz trzeba tylko czekać do 1 stycznia aż będzie mógł grać

0

poratuje ktoś działającym linkiem

0

da ktos działający link

0

wie ktoś jak teraz będzie wyglądać tabela

4

To miejmy nadzieje że Rafinha pukjdzie w jego ślady

1

Witam!
Czytam sb Wikipedie o Xavim i wyczytuje ze miał zerwane więzadła kolanowe powie mi ktoś czy to prawda bo patrząc jak on gra i ile ma lat to po nim nie widać że miał taki uraz. A nwm bo kibicuje Barcy od 2008 r

1

dlaczego on mówi ter sztejgen ?
tęsknie za komentatorami z nc+

0

Powie ktoś jak grał Neymar i Iniesta bo niestety nie mogłem oglądać

1

Jest poprostu dobrze zbudowany :)

0

Wiecie czy będzie mozna kupić te koszulki co mają dzisiaj ubrane nasi mistrzowie

0

Wie ktoś czt na 100%odbędzie się ten strajka?

0

Ja bym wystawił na bramce ter stegena skoro ma bronić z bayernem żeby troche nabrał pewności

0

Nagłówek genialny

2

Komentarz usunięty

2

Obecna Barcelona to nie jest już tylko klepanie , w tym zespole jest o wiel wiecej takiej nieprzewidywalności...

0

Taka ciekawostak Lewandowski w tym sezonie w 3 meczach z 4 przeciwko borusi strzelił gola

0

Niestety nie mogę oglądać meczu da ktos linki do bramek

1

Dobry maecz na moje montoya dobre zawody ogulnie ok

0

Jednak to neymar na filmiku ja przyjachli na lotnisko widać jak się przyjzy

0

Ale nie jestem pewny

0

Na instagramie jeat ze to Adriano

0

Najbardziej wkurzyła mnie zmiana neymara chlopka gral zajebisty mecz a lucho go zdjoł a na jego strone poszedl iniesta kto4y jest cieniem samego siebie . Nie mam nic do Enriqe ale wyrazam swoją opinie . najważniejsze są jeszcze 2 pkt orzewagi Veb

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?