neymar10
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
da ktoś link? proszę
0
Dałby ktoś link do meczu bo moj wywaliło
0
kto strzlił 3 bramke
0
ma kto link podzrzucić?
0
ma ktoś link nie z futbolHd ? proszę
0
Komentarz usunięty
0
da ktos linka do transmisji
0
Wiadomo ile Neymar będzie pauzował
0
Dla mnie to co robi Turan mimo braku regularnej gry jest poprostu niesamowite . Teraz trzeba tylko czekać do 1 stycznia aż będzie mógł grać
0
poratuje ktoś działającym linkiem
0
da ktos działający link
0
wie ktoś jak teraz będzie wyglądać tabela
4
To miejmy nadzieje że Rafinha pukjdzie w jego ślady
1
Witam!
Czytam sb Wikipedie o Xavim i wyczytuje ze miał zerwane więzadła kolanowe powie mi ktoś czy to prawda bo patrząc jak on gra i ile ma lat to po nim nie widać że miał taki uraz. A nwm bo kibicuje Barcy od 2008 r
1
dlaczego on mówi ter sztejgen ?
tęsknie za komentatorami z nc+
0
Powie ktoś jak grał Neymar i Iniesta bo niestety nie mogłem oglądać
1
Jest poprostu dobrze zbudowany :)
0
Wiecie czy będzie mozna kupić te koszulki co mają dzisiaj ubrane nasi mistrzowie
0
Wie ktoś czt na 100%odbędzie się ten strajka?
0
Ja bym wystawił na bramce ter stegena skoro ma bronić z bayernem żeby troche nabrał pewności
0
Nagłówek genialny
2
Komentarz usunięty
2
Obecna Barcelona to nie jest już tylko klepanie , w tym zespole jest o wiel wiecej takiej nieprzewidywalności...
0
Taka ciekawostak Lewandowski w tym sezonie w 3 meczach z 4 przeciwko borusi strzelił gola
0
Niestety nie mogę oglądać meczu da ktos linki do bramek
1
Dobry maecz na moje montoya dobre zawody ogulnie ok
0
Jednak to neymar na filmiku ja przyjachli na lotnisko widać jak się przyjzy
0
Ale nie jestem pewny
0
Na instagramie jeat ze to Adriano
0
Najbardziej wkurzyła mnie zmiana neymara chlopka gral zajebisty mecz a lucho go zdjoł a na jego strone poszedl iniesta kto4y jest cieniem samego siebie . Nie mam nic do Enriqe ale wyrazam swoją opinie . najważniejsze są jeszcze 2 pkt orzewagi Veb