tam byla jeszcze taka sytuacja że Mario Suarez pokazal Neymarowi 7 palcow (7-1 porazka Brazylii z Niemcami w półfinale mś) chcial z niego zakpic a to on zakpil z niego + żółta kartka dla M.S :D
myślę, że powinniśmy częściej strzelac z dystansu, bo mamy w drużynie piłkarzy ktorzy mają do tego predyspozycję i dzieki nim bedzie większa szansa na zdobycie bramki
myślę, że powinniśmy częściej strzelac z dystansu, bo mamy w drużynie piłkarzy ktorzy mają do tego predyspozycję i dzieki nim bedzie większa szansa na zdobycie bramki
tam byla jeszcze taka sytuacja że Mario Suarez pokazal Neymarowi 7 palcow (7-1 porazka Brazylii z Niemcami w półfinale mś) chcial z niego zakpic a to on zakpil z niego + żółta kartka dla M.S :D
Komentarze
0
to teraz tylko real pozostal problemem w Pucharze Króla
oh wait...
0
tam byla jeszcze taka sytuacja że Mario Suarez pokazal Neymarowi 7 palcow (7-1 porazka Brazylii z Niemcami w półfinale mś) chcial z niego zakpic a to on zakpil z niego + żółta kartka dla M.S :D
0
Neymar (15 znaków)
0
niby najlepszy na świecie, a gdzie szacunek do rywala? :P
0
myślę, że powinniśmy częściej strzelac z dystansu, bo mamy w drużynie piłkarzy ktorzy mają do tego predyspozycję i dzieki nim bedzie większa szansa na zdobycie bramki
1
To ostatnia niedziela...
0
myślę, że powinniśmy częściej strzelac z dystansu, bo mamy w drużynie piłkarzy ktorzy mają do tego predyspozycję i dzieki nim bedzie większa szansa na zdobycie bramki
0
niby najlepszy na świecie, a gdzie szacunek do rywala? :P
0
tam byla jeszcze taka sytuacja że Mario Suarez pokazal Neymarowi 7 palcow (7-1 porazka Brazylii z Niemcami w półfinale mś) chcial z niego zakpic a to on zakpil z niego + żółta kartka dla M.S :D
0
Neymar (15 znaków)