nauticaa
Dołączył/a: kwiecień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
- 5 w madrycie.
Jesteś taaaaaaaaki oryginalny . Gimbusiarskie teksty.
0
Jezu, ale się jaracie. To dopiero poczatek sezonu..
0
1995 rocznik więc nie masz 18 ... chyba, że liczyć nie potrafie :)
0
Pytanie mam. Czy leci mecz na platformie N? Jakiś niekodowany kanał czy coś?
0
Jak się poślizgnął. Spójrzcie na stope, nigdzie mu nie odjechała. Podskoczył. Zwykła symulka
0
Były karne, o ludzie ......
0
jeżeli pinto jest lepszy od valdesa to czemu nie gra w pierwszym składzie?
To skoro Valdes też taki dobry, to czemu w reprezetancji Casillas gra w podstawie? ..
0
taak, a szczególnie Valdes i jego świetna gra nogami prezciwko Realowi .
0
Kuszczak(przykład) bronił w United karne, albo Foster i co? Jakoś wylądowali w innych klubach. Kuszczak w drugoligowcu, a Foster w WBA. Jakoś są 'nie godni' United ..
do garów kobieto ..
0
obronił tzn, że jest godny barcelony? ahaahahah, z czym ty do ludzi kobieto, do garów..
0
Pinto jest lepszy od tego przereklamowanego valdesa, który wg was jest najlepiej grającym na świecie nogami bramkarzem.
0
Pinto > Valdes
0
xavi żel
0
jak widze fabregasa od razu przypomina mi sie to zdjecie jak laska mu loda robi..
0
ale atmosfera na stadionie :3
0
ale atmosfera na stadionie, nie to co CN.
0
gooooooooooooooooooooooooooooooooooool : DDDDD
0
tello x D
0
jak komuś się mogą podobać te stroje? wiem, że to kwestia gustu, ale co maja takie ''tropiki'' do normalnych barw barcelony? ,-
0
Te stroje są okropne .......
0
Prawidłowo mówi. A redaktorzy wielkie oburzenie ...
tomek97 - i co z tego, ze plakal? to normalne.. nawet Pirlo miał łzy w oczach i co, tez frajer?
0
okropne są, jak jakieś tropiki
0
0
why so serious?
Bo np. niektórzy pracują i nie mają czasu sprawdzić? No i ja nie jestem fanką fcb.
0
Nie podobają mi się te stroje, a wyjzadowe są jeszcze bardziej okropne.
0
A konferencja o której się skończY?
0
E, dopiero weszlam, byla juz prezentacja na CN?
0
why so serious?
MU też zagra rezerwami, bowiem Rooney, Welbeck, Nani, Evra, Young, Jones, Lindegaard (udział w Euro), De Gea, Cleverley, Smalling, Giggs, Rafael (IO) .
0
SzpicekYo - ta jasne, wysublimowany bardzo.