0

Dumni po zwyciestwach wierni po porazkach a ci co pieprza o wymianie polowy skladu to mam dla was choragiewki rade zmiencie strone na te baranow z hali

0

Dla mnie komp to czarna magia wiec grzecznie cie prosze masz link to daj jak nie to ok

0

Gdzie moge zobaczyc mecz ma ktos link z gory dziekuje

0

Jaki ronaldo tacy kibice banda nurkow od lat pies was j.....

0

Przypomnij sobie transfery miedzy innymi di stefano

1



Od czasow generala franko real jest faworyzowany i nie pisze tylko dlatego ze barca to moj klub ale dlatego ze nas karaja mega karami a oni te kurw dzieci hali zawsze co zrobia zle to minimalny wymiar kary liza dupe ueffa i tak to jest jedna wielka mafia

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?