ja bym Valdesowi nawet 8 wystawił :) bardzo nieprzyjemny strzał Di Marii taki trochę z niczego, sparowany bardzo ładnie, poza tym czujność i spokój, a mecz był o wysoką stawkę, co więcej nogami b.dovrze, kiedy trzeba w pole, kiedy trzeba w aut dodatkowo pewnie wyłapane uderzenia Ronaldo - moim zdaniem możnaby mu podwyższyć, choć z drugiej strony dużo gry nie powąchał
Bez sensu to jest robić z dorosłych chłopów płaczków i wypominać oraz zauważać błędy danego zawodnika już po sprzedaży. Bez sensu to jest traktować wszystko jako przejaw rasizmu, jakby afroamerykanin białego kopnął to by to było traktowane jako zwykłe utarcie bez podtekstów. Bez sensu to jest wprowadzać tematy na które odpowiedzi nigdy nie znajdziemy na stronę fcbarca gdzie Zlatan nie powinien nas już interesować. Skoro już został poruszony temat to zbalansowałem wypowiedzi piętnujące Szweda, bo denerwuje mnie jak ludzie z jednego minutowego filmu, nie znając kontekstu sytuacji mówią, że ten a ten ma problem z głową. Bojana mógł nie lubić bo tak, po prostu, a Ty już twierdzisz, że to dlatego że jest mniej znany, znasz ich osobiście? Albo chociaż jednego? Po prostu dla mnie ŻAŁOSNE jest to jak wielu uczestników tej strony nie potrafi zaakceptować innych, którzy choćby pisną coś co nie jest zgodne z ideą 'Barca jest idealna'. Na przykładzie tego Zlatana, każdy wie że swoje zrobił, robi, święty nie był i nie jest, ale ja mam wrażenie, że po tym jak śmiał skrytykować Pepa to piętnowalibyście go nawet jakby się na chodniku potknął i zatoczył na kogoś. Trochę ochłońcie, nie każdy musi kochać Barcę. Duma Katalonii gra na chwilę obecną najpiękniejszą piłkę, ma coraz lepszy skład, świetną atmosferę - cieszcie się tym, a nie pod topór głowę Zlatana bierzecie, która notabene wg Was nie działa prawidłowo
Poza tym gdybym na obozie kopnął nieznajomego gościa to by się odwrócił i oddał tak, że pewnie poszłoby mi w pięty, tu jak widać takiej reakcji nie było, co aby dowodzi, albo że to nie był jakiś jawny atak, a po prostu głupi (fakt) żart, albo że ten Strasser jest bez charakteru. Każdy facet w takiej sytuacji, gdy ktoś go atakuje to oddaje lub chociaż próbuje dążyć do wyjaśnienia sytuacji, zwłaszcza piłkarz, gdzie bez jaj nic nie osiągniesz. Sam pod sobą kopiesz dołki
Na głupiej gierce na treningu łomoczą im kości stokrotnie bardziej, poza tym nikt nie mówi tu o kopaniu nieznajomego, to są koledzy (co najmniej partnerzy) z drużyny, jak dla mnie zwykłe przekomarzanie się, umówmy się, jeśli myślisz, że kopnął, żeby zrobić mu krzywdę to popatrz jak on wykonywał w Interze wolne - z jaką siłą i porównaj sobie do tego bocznego kopnięcia czubkiem buta. Dla mnie to wszystko jest przesadzone, nawet radość po golu bywa groźniejsza, tyle.
Skoro nie ma kontuzji mięśnia to o co chodzi? Może to zmęczenie, powinien odpocząć z Getafe, nie grać nic albo zagrać 45min, w zależności jak się mecz będzie układał. A Sporting całkiem bym mu odpuścił. No ale trener i lekarze już będą wiedzieli co zrobić.
zgadzam się z masq, chwała mu za to że strzelił bramkę ale nie przesadzajmy, pogromcą można nazwać zawodnika który strzela 3 bramki w meczu, a jesli już jedną to chociaż rozgrywa bardzo dobre zawody, Eto'o nie strzelił karnego, strzelił bramkę, zrobił co przystało na napastnika jego klasy i to się liczy, a pogromcą Realu jest cała nasza drużyna, patrząc w ten sposób również Messiego można nazwać pogromcą Realu bo bramkę strzelił, ale chyba się wszyscy zgadzamy co do tego, że to nie był najlepszy mecz w jego wykonaniu? Chociaż bramka genialna, do momentu bramki nie pokazał zbyt wiele.
Tak czy inaczej liczy się wynik, pokonaliśmy Real i coraz bardziej odskakujemy innym drużynom z czołówki. To najważniejsze
VV 5, jestem ostatnim który by mu bez powodu zaniżał ale pierwszą bramkę no zawalił, może nie był to wielki błąd ale jednak błąd. Za drugą bym go nie winił potężne kopnięcie precyzyjne no cóż.
też mam wiarygodne źródło informacji i jak widzisz ile osób tyle opinii, tak było jest i będzie :) mamy różne źródła, różne zdania itd, nie warto polemizować, tak czy inaczej nie chciałem nikogo urazić tym pierwszym komentarzem, mam nadzieję że na lajt to wziąłeś :)) dobra koniec zaśmiecania tematu bo na inne tory zboczyliśmy, pozdrawiam :)
Komentarze
0
Barcelona jeszcze w styczniu oferowała Realowi Sociedad 23 miliony euro za Williana Jose. [Mundo Deportivo]
0
ja bym Valdesowi nawet 8 wystawił :) bardzo nieprzyjemny strzał Di Marii taki trochę z niczego, sparowany bardzo ładnie, poza tym czujność i spokój, a mecz był o wysoką stawkę, co więcej nogami b.dovrze, kiedy trzeba w pole, kiedy trzeba w aut dodatkowo pewnie wyłapane uderzenia Ronaldo - moim zdaniem możnaby mu podwyższyć, choć z drugiej strony dużo gry nie powąchał
0
Bez sensu to jest robić z dorosłych chłopów płaczków i wypominać oraz zauważać błędy danego zawodnika już po sprzedaży. Bez sensu to jest traktować wszystko jako przejaw rasizmu, jakby afroamerykanin białego kopnął to by to było traktowane jako zwykłe utarcie bez podtekstów. Bez sensu to jest wprowadzać tematy na które odpowiedzi nigdy nie znajdziemy na stronę fcbarca gdzie Zlatan nie powinien nas już interesować. Skoro już został poruszony temat to zbalansowałem wypowiedzi piętnujące Szweda, bo denerwuje mnie jak ludzie z jednego minutowego filmu, nie znając kontekstu sytuacji mówią, że ten a ten ma problem z głową. Bojana mógł nie lubić bo tak, po prostu, a Ty już twierdzisz, że to dlatego że jest mniej znany, znasz ich osobiście? Albo chociaż jednego? Po prostu dla mnie ŻAŁOSNE jest to jak wielu uczestników tej strony nie potrafi zaakceptować innych, którzy choćby pisną coś co nie jest zgodne z ideą 'Barca jest idealna'. Na przykładzie tego Zlatana, każdy wie że swoje zrobił, robi, święty nie był i nie jest, ale ja mam wrażenie, że po tym jak śmiał skrytykować Pepa to piętnowalibyście go nawet jakby się na chodniku potknął i zatoczył na kogoś. Trochę ochłońcie, nie każdy musi kochać Barcę. Duma Katalonii gra na chwilę obecną najpiękniejszą piłkę, ma coraz lepszy skład, świetną atmosferę - cieszcie się tym, a nie pod topór głowę Zlatana bierzecie, która notabene wg Was nie działa prawidłowo
0
Poza tym gdybym na obozie kopnął nieznajomego gościa to by się odwrócił i oddał tak, że pewnie poszłoby mi w pięty, tu jak widać takiej reakcji nie było, co aby dowodzi, albo że to nie był jakiś jawny atak, a po prostu głupi (fakt) żart, albo że ten Strasser jest bez charakteru. Każdy facet w takiej sytuacji, gdy ktoś go atakuje to oddaje lub chociaż próbuje dążyć do wyjaśnienia sytuacji, zwłaszcza piłkarz, gdzie bez jaj nic nie osiągniesz. Sam pod sobą kopiesz dołki
0
Na głupiej gierce na treningu łomoczą im kości stokrotnie bardziej, poza tym nikt nie mówi tu o kopaniu nieznajomego, to są koledzy (co najmniej partnerzy) z drużyny, jak dla mnie zwykłe przekomarzanie się, umówmy się, jeśli myślisz, że kopnął, żeby zrobić mu krzywdę to popatrz jak on wykonywał w Interze wolne - z jaką siłą i porównaj sobie do tego bocznego kopnięcia czubkiem buta. Dla mnie to wszystko jest przesadzone, nawet radość po golu bywa groźniejsza, tyle.
0
Skoro nie ma kontuzji mięśnia to o co chodzi? Może to zmęczenie, powinien odpocząć z Getafe, nie grać nic albo zagrać 45min, w zależności jak się mecz będzie układał. A Sporting całkiem bym mu odpuścił. No ale trener i lekarze już będą wiedzieli co zrobić.
0
zgadzam się z masq, chwała mu za to że strzelił bramkę ale nie przesadzajmy, pogromcą można nazwać zawodnika który strzela 3 bramki w meczu, a jesli już jedną to chociaż rozgrywa bardzo dobre zawody, Eto'o nie strzelił karnego, strzelił bramkę, zrobił co przystało na napastnika jego klasy i to się liczy, a pogromcą Realu jest cała nasza drużyna, patrząc w ten sposób również Messiego można nazwać pogromcą Realu bo bramkę strzelił, ale chyba się wszyscy zgadzamy co do tego, że to nie był najlepszy mecz w jego wykonaniu? Chociaż bramka genialna, do momentu bramki nie pokazał zbyt wiele.
Tak czy inaczej liczy się wynik, pokonaliśmy Real i coraz bardziej odskakujemy innym drużynom z czołówki. To najważniejsze
0
VV 5, jestem ostatnim który by mu bez powodu zaniżał ale pierwszą bramkę no zawalił, może nie był to wielki błąd ale jednak błąd. Za drugą bym go nie winił potężne kopnięcie precyzyjne no cóż.
0
dla mnie VV
0
też mam wiarygodne źródło informacji i jak widzisz ile osób tyle opinii, tak było jest i będzie :) mamy różne źródła, różne zdania itd, nie warto polemizować, tak czy inaczej nie chciałem nikogo urazić tym pierwszym komentarzem, mam nadzieję że na lajt to wziąłeś :)) dobra koniec zaśmiecania tematu bo na inne tory zboczyliśmy, pozdrawiam :)