Śmieszą komentarze że jego agent to pajac! Racje ma. Toure jest młody powinien grac a siedzi na ławce. W cale mu się nie dziwie gdybym ja się znalazł w takiej sytuacji odszedłbym bez zastanowienia do klubu gdzie bym grał! Jeżeli zostanie to nic się nie zmieni Pep już nie raz się wypowiadał że ma sentyment do Keity, więc nie sądzę żeby nagle zaczął stawiać na Toure...
Dla mnie pozostanie doskonałym zawodnikiem u nas sie nie udalo bo nie znal jezyka... proste w arsenalu pierwszy sezon tez mial slaby ze wzegledu na problemy z nawiazaniem kontaktow
ja mam cyfre i cyfrowy polsat i z polsatem ciagle problemy a cyfra wszystko gra 0 problemow i do tego najlepsze ligi europy i najnowsze filmy czego chciec wiecej?
Komentarze
0
Śmieszą komentarze że jego agent to pajac! Racje ma. Toure jest młody powinien grac a siedzi na ławce. W cale mu się nie dziwie gdybym ja się znalazł w takiej sytuacji odszedłbym bez zastanowienia do klubu gdzie bym grał! Jeżeli zostanie to nic się nie zmieni Pep już nie raz się wypowiadał że ma sentyment do Keity, więc nie sądzę żeby nagle zaczął stawiać na Toure...
0
hahhahahhahah Torres jako jeden z pierwszych w fcl powiedzial ze nigdzie sie nie wybiera xD i dobrze bo tam pasuje ;d
0
Fake69
całkowicie się z Tobą zgadzam w Arsenalu też pierwszy sezon miał słaby a potem ---> xD
Trzeba dać mu jeszcze jedną szanse a udowodni na co go stać :)
0
Dla mnie pozostanie doskonałym zawodnikiem u nas sie nie udalo bo nie znal jezyka... proste w arsenalu pierwszy sezon tez mial slaby ze wzegledu na problemy z nawiazaniem kontaktow
0
gratulacje dla Xaviego ale z bramkarzem pomyłka!!
0
ja mam cyfre i cyfrowy polsat i z polsatem ciagle problemy a cyfra wszystko gra 0 problemow i do tego najlepsze ligi europy i najnowsze filmy czego chciec wiecej?
0
mam nadzieje że Hleb zagra chociaż 15 minut..:)
0
respekt
0
hahhahahhahah Torres jako jeden z pierwszych w fcl powiedzial ze nigdzie sie nie wybiera xD i dobrze bo tam pasuje ;d
0
gilbert3 1000000% racji :) pozdrawiam :D