Normalnie Brak Slow Do Tego Co Sie Dzieje Pierwsze Ribery Ale Nie Przejdzie Bo CZytalem Dzis Na Stronie Ze Bayern Go Nie Zamierze Sprzedawac Potem Villa Tez Niewiadomo Czy Przyjdzie Silva Nawet Nie Zlozylismy Oferty I Teraz Robinho Jeszcze Raz Brak Slow !!
Komentarze
0
Ja Nie Rozumie Zarzadu Barcelony Sprowadzaja Keirissona I Juz Sie Chca Go Pozbyc ?!? WTF!
0
Mi Sie Niechce Czytac Tego Newsa Po Przeczytaniu Samego Tytulu I
Twarzy Zidana. Nie Rozumie Co Mu Daje Wypowiadajac Przy Mediach Takie Bzdury Ze Riberi Jest Lepszy Od MESSIEGO I C.R Zal Mi Go !!
0
http://www.fcbayern.pl/index.php?s=news&id=310
SKUMAJCIE TEGO NEWSA !!
0
Jupi Jestem Taki Szczesliwy Jeszcze Tylko Te Lewy Obronca Pozbyc sie Teraz Eto'o I Kupic Cesca I Marszczerano xDD
0
Ja Sprzedal Bym Eto I Dolozyl Troche Kasy Do Villy albo gdyby zgodzili sie za to co zaproponowali powalczyl bym jeszcze o riberiego
0
To Prawda Nasi Sa W Bardzo Dobrej Formie
Co Tu Duzo Gadac 5:2 Dla Barcy
VeB
POZDRO
0
Normalnie Brak Slow Do Tego Co Sie Dzieje Pierwsze Ribery Ale Nie Przejdzie Bo CZytalem Dzis Na Stronie Ze Bayern Go Nie Zamierze Sprzedawac Potem Villa Tez Niewiadomo Czy Przyjdzie Silva Nawet Nie Zlozylismy Oferty I Teraz Robinho Jeszcze Raz Brak Slow !!
0
A JA MAM nEwsa Prosto z WP.pl Ale Mysle Ze to Tylko Oslona
oto link
http://www.sport.wp.pl/kat,1750,title,Barcelona-chce-wychowanka-Realu-Madryt,wid,11218726,wiadomosc.html
0
stifler ZapoMNALES o Heńku xD
0
Ja Chcialbym Zobaczyc W Przyszlym Sezonie W Naszej 11 Riberiego I Ville Ale To Jest Nie Realne :(