Szkoda, że ten zawodnik nie jest godzien reprezentowania barw Barçy. To kompletny niewypał, gdyby jeszcze się starał, a on w trakcie meczu zupełnie nic nie robi. Dawać Bojana na Inter, ten to chociaż stara się.
Wystarczy, że Inter wciśnie choć jedną bułę i jest już praktycznie po meczu. W rewanżu Pep musi zająć się przede wszystkim obroną, dzisiaj to właśnie ona sprawiała najwięcej problemów. W meczu z Xerez niech wypróbuje zawodników, wybierze najlepszych i wystawi ich z Interem. Najbliższy ligowy mecz pokaże na czym stoimy.
Komentarze
0
Ja Cule
Szkoda, że ten zawodnik nie jest godzien reprezentowania barw Barçy. To kompletny niewypał, gdyby jeszcze się starał, a on w trakcie meczu zupełnie nic nie robi. Dawać Bojana na Inter, ten to chociaż stara się.
0
BAN
0
http://img203.imageshack.us/img203/7553/3603210afe2ba327794a4d1.jpg
0
No, fajnie... ale gdzie będą siedzieć kibice Interu?
0
Katiusza, miscioch
Nie pękajcie. Te egzaminy to jedna wielka ściema. I tak przyjmą Was gdzie będziecie chcieli.
0
typek12
Puyol i Stanković.
0
Wystarczy, że Inter wciśnie choć jedną bułę i jest już praktycznie po meczu. W rewanżu Pep musi zająć się przede wszystkim obroną, dzisiaj to właśnie ona sprawiała najwięcej problemów. W meczu z Xerez niech wypróbuje zawodników, wybierze najlepszych i wystawi ich z Interem. Najbliższy ligowy mecz pokaże na czym stoimy.
0
lopezinho88
Zadajesz pytania retoryczne na rm.pl :)
0
Już od dawna Ronaldo gra wraz z Higuainem na środku ataku, a nie na skrzydle. Zresztą on grywa na lewym skrzydle, a to teren Alvesa. ;)
0
Katiusza, miscioch
Nie pękajcie. Te egzaminy to jedna wielka ściema. I tak przyjmą Was gdzie będziecie chcieli.