0

do boju!

0

te pieniądze nie są warte tego zawodnika... wariują z cenami ;]

40mln jest warty Fabregas, ktory odgrywa 2 razy wazniejsza role w zespole ;p

:)

0

0

ja popieram Bartka79;))

Tacy ludzie jak Xavi czy Pep tworzą lub ją kontynuują historię Katalońskiego Futbolu:)

0

Te beztalencia nie umieja przegrywac...;/

0

Ze zdaniem, ze Barca jest najelpsza na swiecie trzeba sie zgodzic w 100%, ale Real?

Kiedy ostatnio zdobył on cos powazniejszego typu Lige lub Lige Mistrzow?;] bez jaj ;)

0

ten murinjo :D to debil ;/ cały czas tylko prowokuje i prowokuje.

władze hiszpanskiej pilki powinny go ukarac jakas kwota pieniezna... rozumiem gdyby jeszcze odnosil jakies sukcesy ze swoja zbieranina;]

nic nie zmienil, jak nie wygrywa tak nie wygrywa real z Barca;)

0

wróci szybko do zdrowia i niekrótkim czasie zostanie jedną z największych gwiazd ligi, jeżeli już taką nie jest:D

0

Nie pierwszy raz wychodzi na to, że ten debilny kretyn Zwany trenerem Realu nie umie przegrywać...Szkoda, że Villanova mu nie przyłożył :)

0

Barca nie zagrała tak dobrze na Madrycie bo nie jest zgrana. Kilku piłkarzy miało Copa America i mieli dłuższe wakacje. Nie są jeszcze zgrani. Zobaczcie w jakich składach grali sparingi:)))

I tak są fantastyczni!:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?