O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 34
  • Polecenia 0

Komentarze

0

po tym meczu jestem dumny z Barcy jak Xavi, zasypiajac gral mi w glowie hymn Barcy. Mozna przegrac ale liczy sie styl. Barca przez wieksza czesc meczu grala w oslabieniu a i tak strzelili bramke, szkoda ze w ostatniej akcji meczu zamiast Montoyi nie byla tam Pedro, bo bylby gol jak nic, VeB!

0

a ja powiem tylko tyle, ze kolejny sezon bedzie rowniez bardzo ciezki. Kazdy sezon po mistrzostwach swiata czy europy niesie niespodzianki. Szkoda ze nie uda sie wygrac nic w tym sezonie, bo Puchar Krola to jednak nic wielkiego. I tak mozna by zamknac 4 letni cykl w piekny sposob. Mimo wszystko dalej bedzie mozna sie napawac piekna gra naszego teamu. ostatnie mecze to pokazalu. ze stylem nie ma zadnego problemu
pozdrawiam
VeB!

0

dziekuje Barco za wszystko, gratulacje dla nowego mistrza.

0

do victor1
raczej Real mimo wszystko, w tej Lidze Misztrzow tylko Milan wg mnie mogl zagrozic Realowi, reszta sie nie liczy...

0

do victor1
ale gwarantuje Ci ze jak Barcelona wygra w finale z Realem, co jest duzo prawdopodobne to pierwsze o czym wspomnie Special Five bedzie dzisiejszy mecz. Zapamietaj sobie ten komentarz.

Zobacz wszystkie

0

Jestesmy najlepsi w Europie :D !!!!!!!

0

a ja uwierzylem w przepowiednie Cristiano R. i postawilem w sts 1X w tym meczu. Cholera myslalem ze chlop wie co mowi :D

0

mam nadzieje ze taki transfer nigdy nie dojdzie do skutku

0

news zupełnie niepotrzebny, a nawiasem mówiąc to za tydzień znów zobaczymy płaczącego Żelusia :)

0

Hadim wez sie ogarnij, wszystkie mecze beda rozgrywane o tej samej godzinie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?