po tym meczu jestem dumny z Barcy jak Xavi, zasypiajac gral mi w glowie hymn Barcy. Mozna przegrac ale liczy sie styl. Barca przez wieksza czesc meczu grala w oslabieniu a i tak strzelili bramke, szkoda ze w ostatniej akcji meczu zamiast Montoyi nie byla tam Pedro, bo bylby gol jak nic, VeB!
a ja powiem tylko tyle, ze kolejny sezon bedzie rowniez bardzo ciezki. Kazdy sezon po mistrzostwach swiata czy europy niesie niespodzianki. Szkoda ze nie uda sie wygrac nic w tym sezonie, bo Puchar Krola to jednak nic wielkiego. I tak mozna by zamknac 4 letni cykl w piekny sposob. Mimo wszystko dalej bedzie mozna sie napawac piekna gra naszego teamu. ostatnie mecze to pokazalu. ze stylem nie ma zadnego problemu
pozdrawiam
VeB!
do victor1
ale gwarantuje Ci ze jak Barcelona wygra w finale z Realem, co jest duzo prawdopodobne to pierwsze o czym wspomnie Special Five bedzie dzisiejszy mecz. Zapamietaj sobie ten komentarz.
Komentarze
0
po tym meczu jestem dumny z Barcy jak Xavi, zasypiajac gral mi w glowie hymn Barcy. Mozna przegrac ale liczy sie styl. Barca przez wieksza czesc meczu grala w oslabieniu a i tak strzelili bramke, szkoda ze w ostatniej akcji meczu zamiast Montoyi nie byla tam Pedro, bo bylby gol jak nic, VeB!
0
a ja powiem tylko tyle, ze kolejny sezon bedzie rowniez bardzo ciezki. Kazdy sezon po mistrzostwach swiata czy europy niesie niespodzianki. Szkoda ze nie uda sie wygrac nic w tym sezonie, bo Puchar Krola to jednak nic wielkiego. I tak mozna by zamknac 4 letni cykl w piekny sposob. Mimo wszystko dalej bedzie mozna sie napawac piekna gra naszego teamu. ostatnie mecze to pokazalu. ze stylem nie ma zadnego problemu
pozdrawiam
VeB!
0
dziekuje Barco za wszystko, gratulacje dla nowego mistrza.
0
do victor1
raczej Real mimo wszystko, w tej Lidze Misztrzow tylko Milan wg mnie mogl zagrozic Realowi, reszta sie nie liczy...
0
do victor1
ale gwarantuje Ci ze jak Barcelona wygra w finale z Realem, co jest duzo prawdopodobne to pierwsze o czym wspomnie Special Five bedzie dzisiejszy mecz. Zapamietaj sobie ten komentarz.
0
Jestesmy najlepsi w Europie :D !!!!!!!
0
a ja uwierzylem w przepowiednie Cristiano R. i postawilem w sts 1X w tym meczu. Cholera myslalem ze chlop wie co mowi :D
0
mam nadzieje ze taki transfer nigdy nie dojdzie do skutku
0
news zupełnie niepotrzebny, a nawiasem mówiąc to za tydzień znów zobaczymy płaczącego Żelusia :)
0
Hadim wez sie ogarnij, wszystkie mecze beda rozgrywane o tej samej godzinie