muller_88
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pewnie ze mecz realu jest ciekawszy, bo Barcelona wygrywa zawsze gladko po 3,4 do 0 a real sie zawsze musi meczyc nawet z takim racingiem czy realem sarragossa i wygrywa fuksiarsko 3 do 2 haha
0
Wiela jest bardzo dobry i chciałbym go w barcie, jeśli chodzi o torresa toi kurcze super by było jagby przyszedł ale wtedy bojan by dostawał coraz mniej szans niż coraz więcej, cesc jest wychowankiem la masia ma barcelońskie serce i mentalność jest 100% katalończykiem więc musi wrócić do nas tylko nieiwme czy akurat już teraz jest tak bardzo potrzebny. Według mnie zlatan choć jest bardzo dobrym piłakrzem nie pasuje do barcelony i powinnien odejść bez względu czy torres przyjdzie czy nie, mamy ville i bojana który udowodnił że jest światowej klasy piłkarzem i może dumnie i efektywnie reprezentować barcelonę. Reasumują wiel musi przyjść fabregas z miłą chęcią, torres niekoniecznie bo mamy silną i szeroką kadrę jest pedro jeffren i wielu innych młodych którzy mogą grać za najlepszych by Ci odpoczeli ze słabszymi rywalami la liga bo nasprowadzamy innych a nasza młodzież albo odejdzie albo prześpi na ławcxe szanse na rozwój.
0
pomarzyć mogą.
0
stasiek13 a dlaczego puyol nie jest wystawiony w pozycji piwota
0
co wy tak bronicie Toure okej jest dobrym zawodnikiem ale nie ma sznas na to żeby więcej grał i chce odejść więc niech odchodzi bo patrzcie barcelona gra ofensywnie i w 90% meczy wystarczy gdy w skłądzie wychodzi jeden typowy defensywny pomocnik a napewno w defensywie w rozbijaniu akcji przeciwnika od Yaya są lepsi Keita i sergio okej Yaya jest sto razy lepszy w przodzie bardziej przebojowy ale poprostu gdy na boisku jest xavi i iniesta to nie jest potrzebne dlatego w lepszej sytuacji jest sergio i keita tak samo w lidze mistrzów gdy sie ustala taktyke pod rywala Keita i Sergio są lepiej ukształtowani taktycznie lepiej spełniają polecenia trenera i dlatego toure przegrywa z nimi rywalizacje nie grają tak widowiskowo ale robią to czego od nich trener wymaga. Chciałbym że by Yaya został ale napewno nie będzie więcej grał więc jak chce odchodizć to neich odchodzi i tyle,
0
teraz jeszcze strzeli gola na mundialu:D
0
tylko on nie będzie chciał siedzieć na łąwie.
0
shermano capie to jest mój filmik
0
czy redakcja mogłaby dodać to jak Barca zdobywała tytuł, to jak sie wszyscy piłkarze na boisku wypowiadali i najlepiej z polskimi napisami żebyśmy wiedzieli co mówili??:D:D
VISCA EL BARCA, VISCA EL CATALUYNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
a bedzie mozna było gdzies w necie oglądnac ten mecz??
0
Kurde a ja właśnie nie czy potrzebny jest u nas fabregas no bo jak przyjdzie to któryś z trójki xavi iniesta fabregas będzie musiał usiąść na ławie a nie wyobrażam sobie żeby xavi albo iniesta siedzieli na ławie potrzebujemy zmiennika xaviego a fabregas też sie nie zgodzi siedzieć na łąiwe ja bym w tej roli widział artete z evertonu
0
a jak ja mam ten dekoder przeprogramowac??
0
a jak ja mam ten dekoder przeprogramowac??
0
ja mam pytanie czy na cyfrze+ można oglądnąć mecz z valencią bo coś pisze ż ena kanale 26 to jak włącze kanał 26 to tam normalnie będzie lecieć??
0
Riv człowieku ogarnij się!! masz rację poziom userów coraz niższy a Ty jesteś tego żywym dowodem. Jestem prawdziwym kibicem Barcelony i każda przegrana Realu mnie niezmiernie cieszy z samego faktu że real dostaje w dupe! A jeśli chodzi o seville to real też z nią przegrał w tym sezonie wieśniaku a Barca ostatnio w lidze wygrała z nimi 4.0!! więc jak masz tak gadać to wypieprzaj stąd!!!
0
tragedia Xavi jest najważniejszym elementem drużyny a tu jeszcze liga mistrzów