1 czerwca 2011, 17:12
0
"W takim razie Bojan grał dno i kilometr mułu." A nie?
31 sierpnia 2009, 21:26
a co z leo? dr saperstein Jest na zgrupowaniu reprezentacji.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
"W takim razie Bojan grał dno i kilometr mułu."
A nie?
0
a co z leo?
dr saperstein
Jest na zgrupowaniu reprezentacji.
0
a co z leo?
dr saperstein
Jest na zgrupowaniu reprezentacji.
0
"W takim razie Bojan grał dno i kilometr mułu."
A nie?