O sobie

  • Zainteresowania Piłk nożna, muzyka, kino
  • Ulubiony zawodnik Villa, Torres, Neymar, Alonso
  • Ulubione zespoły FCBarcelona, Chelsea FC
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5394
  • Liczba komentarzy 74
  • Polecenia 4

Komentarze

3

Osobiście dałabym jeszcze szansę Martino.. gdyby tak zmienić mentalność piłkarzy co do tiki-taki, ten trener mógłby wnieść wiele dobrego dla tej drużyny

0

Kolega tutaj ma rację. Po każdej przegranej, jak tylko Xavi udzielał wywiadu to twierdził, że ZASŁUŻYLI na wygraną...

0

"Rasizm byl jest i bedzie i nic z tym nie zrobią" -ta wypowiedź mnie rozśmieszyła, bardzo dobrze że powstała akcja typu "we're all monkeys" dzięki temu mniej osób będzie biernych w takich sytuacjach i może doprowadzi to do myślenia niektórych osób zanim coś zrobią. Co do tego że rasizm przede wszystkim jest odbierany z perspektywy "białego człowieka" się zgadzam...

0

Koleżanke

1

Ogromna tragedia! Duża strata ale ludzie! Dajcie sobie już spokój z tymi "głębokimi" komentarzami..

Zobacz wszystkie

3

Osobiście dałabym jeszcze szansę Martino.. gdyby tak zmienić mentalność piłkarzy co do tiki-taki, ten trener mógłby wnieść wiele dobrego dla tej drużyny

1

Ogromna tragedia! Duża strata ale ludzie! Dajcie sobie już spokój z tymi "głębokimi" komentarzami..

0

powiedział mu że jeszcze jeden mecz bez gola i ławka ;)

0

Mascherano też ma prawo do zmęczenia teraz gra caly czas po 90 min

0

linczuję cię:p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?