Piłkarze Barcelony grali o wiele więcej meczy (licząc MŚ i poprzedni sezon). Daję sobie obciąć rękę. Czym tu się podniecać że Real wygrał tak wysoko, ludzie przecież to 7 kolejka, a ma jeden punkt przewagi.
Co z tego że Ronaldo ma 9 bramek, a Messi ma 5 bramek, to nie ma teraz znaczenia. Ja mogę napisać że Messi w LM 3 bramki więcej. Więc Messi w tym sezonie ma 9 a Ronaldo 10. Zobaczymy kto na koniec będzie miał więcej, bo kogo obchodzi początek. Liczy się jak kończysz, a nie jak zaczynasz!!!
Swoją drogą nie spodziewałem się że Pique aż tak dobrze, będzie grać, ciekawe co zrobi Pep, jak wróci Milito, wtedy będzie Pique, Puyol, Marquez, Milito ciężki wybór, ale czym więcej tym lepiej.
Komentarze
0
- Gnostyk
Piłkarze Barcelony grali o wiele więcej meczy (licząc MŚ i poprzedni sezon). Daję sobie obciąć rękę. Czym tu się podniecać że Real wygrał tak wysoko, ludzie przecież to 7 kolejka, a ma jeden punkt przewagi.
0
Co z tego że Ronaldo ma 9 bramek, a Messi ma 5 bramek, to nie ma teraz znaczenia. Ja mogę napisać że Messi w LM 3 bramki więcej. Więc Messi w tym sezonie ma 9 a Ronaldo 10. Zobaczymy kto na koniec będzie miał więcej, bo kogo obchodzi początek. Liczy się jak kończysz, a nie jak zaczynasz!!!
0
Sorry że nie na temat.
Jeśli ktoś posiada bramki z tournee w USA z roku 2009.
Niech ktoś napisze na gg 3702549.
0
Świetna wiadomość.
A Real Madryt Castilla, w której jest lidzę?
0
Niech odejdzie, Bojan będzie więcej grać. Szkoda tylko że tyle, kasy za niego wydali. Za 40 może ktoś go kupi.
0
Swoją drogą nie spodziewałem się że Pique aż tak dobrze, będzie grać, ciekawe co zrobi Pep, jak wróci Milito, wtedy będzie Pique, Puyol, Marquez, Milito ciężki wybór, ale czym więcej tym lepiej.
0
Valdés lub Iniesta
0
robokochambarce:
Chyba Seadorfa ;)
0
Niezłe Cacko;)
0
I co już nie płaczecie, ja wierzyłem cały czas