mleeko
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jestem pod wrażeniem kilku wpisów kibiców Realu na naszej stronie. Brawo Panowie, że nie daliście się wplątać w tą śmierdzącą gierkę Mou. Pozdrawiam, niech żyje piękny futbol.
0
Brawo Barca! Pokazaliśmy charakter po raz kolejny. Zwyciężył futbol!
Co do kurewskich, brak mi słów na zachowanie samych zawodników jak i ich kibiców z pewnego polskiego forum. Pewnie się jutro okaże, że to przez sędziego znowu przegrali. Pięknemu zawsze wiatr w oczy.
0
Ma ktoś rozpiskę struktury płac pierwszej drużyny?
0
Zarząd jest bardzo twardy w negocjacjach. Coś mi się wydaje, że nie skończy się to dobrze.
0
hahaha taśmą klejącą łatają dziurę w siatce! :D
0
0
Brawa dla Herculesa. Zasłużyli na zwycięstwo.
Jeśli chodzi o Barcę, mam nadzieję, że Guardiola nie będzie za często w sezonie stawiał na Bojana. Chłopak nie powinien grać w pierwszej jedenastce.
0
powinno być "spocząć na laurach"
0
Zostawić Zlatana!
0
Moim zdaniem sprowadzenie Ibry było jak najbardziej dobrym posunięciem.
To, że Zlatan nie spisuje się najlepiej w tym sezonie, to tylko stan przejściowy. Dajmy mu czas. Jeszcze się rozkręci.
Mocno wierzę w niego jak i w Czyhryńskiego.
0
Ale się cieszę :D :D :D
Kocham ten klub!!!
Barcelona!!!
0
Barca górą!!! :D
0
Barca jest wielka! :)