0

Jestem pod wrażeniem kilku wpisów kibiców Realu na naszej stronie. Brawo Panowie, że nie daliście się wplątać w tą śmierdzącą gierkę Mou. Pozdrawiam, niech żyje piękny futbol.

0

Brawo Barca! Pokazaliśmy charakter po raz kolejny. Zwyciężył futbol!

Co do kurewskich, brak mi słów na zachowanie samych zawodników jak i ich kibiców z pewnego polskiego forum. Pewnie się jutro okaże, że to przez sędziego znowu przegrali. Pięknemu zawsze wiatr w oczy.

0

Ma ktoś rozpiskę struktury płac pierwszej drużyny?

0

Zarząd jest bardzo twardy w negocjacjach. Coś mi się wydaje, że nie skończy się to dobrze.

0

hahaha taśmą klejącą łatają dziurę w siatce! :D

0



0

Brawa dla Herculesa. Zasłużyli na zwycięstwo.

Jeśli chodzi o Barcę, mam nadzieję, że Guardiola nie będzie za często w sezonie stawiał na Bojana. Chłopak nie powinien grać w pierwszej jedenastce.

0

powinno być "spocząć na laurach"

0

Zostawić Zlatana!

0

Moim zdaniem sprowadzenie Ibry było jak najbardziej dobrym posunięciem.

To, że Zlatan nie spisuje się najlepiej w tym sezonie, to tylko stan przejściowy. Dajmy mu czas. Jeszcze się rozkręci.

Mocno wierzę w niego jak i w Czyhryńskiego.

0

Ale się cieszę :D :D :D

Kocham ten klub!!!

Barcelona!!!

0

Barca górą!!! :D

0

Barca jest wielka! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?