21 stycznia 2012, 14:50
0
Altintop się cieszy:)
13 lipca 2011, 15:10
Nareszcie jakiś transfer. Nie jest chłopak tani, ale myślę, że wiele wniesie do zespołu... Fajnie, że ma dopiero 23 lata:p I niech bierze 9 ===> a co tam...
26 czerwca 2011, 11:22
Po co nam Fabregas za jakieś 40-50 mln jak mamy jeszcze lepszego Thiago za free???????
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Altintop się cieszy:)
0
Nareszcie jakiś transfer. Nie jest chłopak tani, ale myślę, że wiele wniesie do zespołu... Fajnie, że ma dopiero 23 lata:p
I niech bierze 9 ===> a co tam...
0
Po co nam Fabregas za jakieś 40-50 mln jak mamy jeszcze lepszego Thiago za free???????
0
Po co nam Fabregas za jakieś 40-50 mln jak mamy jeszcze lepszego Thiago za free???????
0
Altintop się cieszy:)
0
Nareszcie jakiś transfer. Nie jest chłopak tani, ale myślę, że wiele wniesie do zespołu... Fajnie, że ma dopiero 23 lata:p
I niech bierze 9 ===> a co tam...