17 maja 2009, 21:17
0
kurna mamy Mistrzostwa a wiekszosc z was placze, jak strzelal to bylo dobrze a jak stracil forme to juz kupic innego zal mi was :/
11 maja 2009, 21:56
jaki trzeci ? przeciez Eto'o tylko raz zdobyl Pichichi. W tym roku bedzie mu ciezko zdobyc ale wierze w niego
9 maja 2009, 22:45
jak wygramy jutro to mistrzostwo:) bo watpie ze Real wygra z Valencja
8 maja 2009, 22:03
rdam - wez sie lepiej schowaj jak masz taki bzdury gadac,, Bykunn - 100%racji
8 maja 2009, 16:12
szacun Terry:)
23 stycznia 2009, 17:21
ładny gest ... szacunek Keita:)
6 maja 2009, 22:43
wezmiemy rewanz na Manchesterze za ubiegloroczny polfinal:)
7 maja 2009, 17:24
rayan giggs co z tego ze z chelsea wygraliscie 3-0 jak u siebie wpierdel z liverpoolem 1-4 hahaah,
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
kurna mamy Mistrzostwa a wiekszosc z was placze, jak strzelal to bylo dobrze a jak stracil forme to juz kupic innego zal mi was :/
0
jaki trzeci ? przeciez Eto'o tylko raz zdobyl Pichichi. W tym roku bedzie mu ciezko zdobyc ale wierze w niego
0
jak wygramy jutro to mistrzostwo:) bo watpie ze Real wygra z Valencja
0
rdam - wez sie lepiej schowaj jak masz taki bzdury gadac,, Bykunn - 100%racji
0
szacun Terry:)
0
ładny gest ... szacunek Keita:)
0
rdam - wez sie lepiej schowaj jak masz taki bzdury gadac,, Bykunn - 100%racji
0
wezmiemy rewanz na Manchesterze za ubiegloroczny polfinal:)
0
szacun Terry:)
0
rayan giggs co z tego ze z chelsea wygraliscie 3-0 jak u siebie wpierdel z liverpoolem 1-4 hahaah,