ma ktos może link do powtórki odbioru Diabego z 18 minuty (tuż przed samą bramką)? po bramce pokazywali jedynie 2 część tej akcji a dopiero za jakis czas pokazali sam odbior pilki w dużym powiększeniu. Nie moge tego nigdzie znaleźć w sieci. Wielkie dzieki za pomoc
ja też się spodziewałem porażki realu madryt dlatego postawiłem na to na stronie ralu i wygrałem MISIA REALU MADRYT :) teraz pytanie co z nim zrobić.. jakieś sugestie ?
katalonscy bracia polecam strone - sory za link panie admin ale to jest dla dobra uzytkownikow
www. footytube.com - tam sa all skroty rowniez z anglii a wlasnie skroty z tej ligi najciezej wyszukac w sieci. w dodatku skroty z angli to sa te skroty robione przez SKY SPORT wiec te najlepsze jeszcze raz polecam
każdy z tych piłkarzy przez błędne decyzje arbitra stracił ogromne pieniądze, myślę ze liczone w mln euro na głowe, wliczając wszystkie nagrody itp. Dobrze wszyscy wiemy, że sędziowanie całego półfinału było na tragicznie złym poziomie, a to co się działo w 2 półfinale to już lekka przeginka. Dla nas to fajnie bo awansowaliśmy do fianału i mamy mistrza (VAMOS BARCA) ale patrząc tylko z perspektywy 2 spotkania to ci zawodnicy słusznie czuli się oszukani przez arbitra. W dodaku oni jedynie wyzwali arbitra, wielu zawodników za brutalne- umyslne faule dostaje mniejszy, albo porównywalny wymiar kary (np zawodnicy uczestniczący w bójce w meczu inter-vcf), a tutaj nie zostala naruszna ta bariera. Uważam, że władze LM powinny uwzględnić, że zawodnicy działali w afekcie. Wszystko to było spowodowane skandalicznym sędziowaniem.
DonBolo praktycznie mnie uprzedził. Więc ja może tylko rozszerze jego wypowiedź.
Potrzebujemy kogos na lewe skrzydło i tu bezsprzecznie RIbery to kandydat numer jeden - część z nas może na tym miejscu dać Silvę ale dla mnie Ribery jest zdecydowanie lepszy.
Lewa obrona też potrzebuje wzmocnienia, jednak myślę ze Lahm to nie jest dobry kandydat bo jest on prawo nożny, my potrzebujemy kogoś kto będzie mógł iść wzdłuż linii i dokladnie dorzucać piłki (jak Alves - czasami :) ) schodzący do środka boczny obrońca dublowałby zachowanie Riberego (który oczywiście jest prawo nożny) wiec ja bym do Cola dorzucił Evrę z ManU, może jeszcze Clichy ? ktoś przyjsć musi to jest pewne bo to jest nasza najsłabsza pozycja
Jeśli chodzi o atak to dużo zależy od Eto'o jeśli odejdzie to trzeba pomyślec o jakimś super napastniku. Jesli przyjdzie Ribery - a uważam ze to jest priorytet jeśli chodzi o ofensywne pozycje to nie możemy mieć jego, henrego, Eto'o i jeszcze jakiegoś super napastnika bo 2 z nich będzie musiało siedzieć na ławce. Uważam ze Forlan to super transfer to by mógł być taki super rezerwowy, a może i 1 napastnik, ala Szwed 4 lata temu. Więc mi się wydaje że optymalne rozwiązania są następujące:
przychodzi Ribery i odchodzi Eto'o to kupujemy jednego super napastnika (Ibra lub Forlan) i on rywalizuje o miejsce w składzie z Henrym
przychodzi Ribery i Eto'o0 nie odchodzi to chyba bez sensu wydawać 30 mln na Forlana bo jest jeszcze Henry
Nie przychodzi Ribery to trzeba kupić 1 a w razie odejscia Eto'o 2 super napastników i myśle ze duet Ibra+ Forlan całkiem niezłe rozwiązanie
Jeśli chodzi o środek pomocy to tak... mamy najlepszy środek pomocy na świecie a może i w historii i myślę, że nikogo tam nie trzeba- nikogo poza Fabregasem bo on jest jakby częścią tego zespołu wiec jak mamy kogoś kupować do środka to tylko i wyłącznie jego - ale trzeba pamiętać ze cena będzie ogromna.
NA innych pozycjach nie potrzeba wzmocnień no może poza prawym skrzydłem bo messi ostatnio kiepsko gra :/
Jeśli chodzi o 3kę gunjonsen, Abidal, Hleb to zgadzam się z DonBolo
Komentarze
0
ma ktos może link do powtórki odbioru Diabego z 18 minuty (tuż przed samą bramką)? po bramce pokazywali jedynie 2 część tej akcji a dopiero za jakis czas pokazali sam odbior pilki w dużym powiększeniu. Nie moge tego nigdzie znaleźć w sieci. Wielkie dzieki za pomoc
0
ja też się spodziewałem porażki realu madryt dlatego postawiłem na to na stronie ralu i wygrałem MISIA REALU MADRYT :) teraz pytanie co z nim zrobić.. jakieś sugestie ?
0
Defoe forme ma ale to co zrobil w ostatnim meczu z Evertonem to żenada... :) spalił się psychicznie
0
katalonscy bracia polecam strone - sory za link panie admin ale to jest dla dobra uzytkownikow
www. footytube.com - tam sa all skroty rowniez z anglii a wlasnie skroty z tej ligi najciezej wyszukac w sieci. w dodatku skroty z angli to sa te skroty robione przez SKY SPORT wiec te najlepsze jeszcze raz polecam
0
każdy z tych piłkarzy przez błędne decyzje arbitra stracił ogromne pieniądze, myślę ze liczone w mln euro na głowe, wliczając wszystkie nagrody itp. Dobrze wszyscy wiemy, że sędziowanie całego półfinału było na tragicznie złym poziomie, a to co się działo w 2 półfinale to już lekka przeginka. Dla nas to fajnie bo awansowaliśmy do fianału i mamy mistrza (VAMOS BARCA) ale patrząc tylko z perspektywy 2 spotkania to ci zawodnicy słusznie czuli się oszukani przez arbitra. W dodaku oni jedynie wyzwali arbitra, wielu zawodników za brutalne- umyslne faule dostaje mniejszy, albo porównywalny wymiar kary (np zawodnicy uczestniczący w bójce w meczu inter-vcf), a tutaj nie zostala naruszna ta bariera. Uważam, że władze LM powinny uwzględnić, że zawodnicy działali w afekcie. Wszystko to było spowodowane skandalicznym sędziowaniem.
0
chyba 63 bramki a nie 53 :) wiec nasz boski atak nie strzelil 85%ligowych bramek zespołu a 71,4% bramek całego zespołu :)
0
jeszcze raz powtarzam 71,4 a nie 74% =)
0
DonBolo praktycznie mnie uprzedził. Więc ja może tylko rozszerze jego wypowiedź.
Potrzebujemy kogos na lewe skrzydło i tu bezsprzecznie RIbery to kandydat numer jeden - część z nas może na tym miejscu dać Silvę ale dla mnie Ribery jest zdecydowanie lepszy.
Lewa obrona też potrzebuje wzmocnienia, jednak myślę ze Lahm to nie jest dobry kandydat bo jest on prawo nożny, my potrzebujemy kogoś kto będzie mógł iść wzdłuż linii i dokladnie dorzucać piłki (jak Alves - czasami :) ) schodzący do środka boczny obrońca dublowałby zachowanie Riberego (który oczywiście jest prawo nożny) wiec ja bym do Cola dorzucił Evrę z ManU, może jeszcze Clichy ? ktoś przyjsć musi to jest pewne bo to jest nasza najsłabsza pozycja
Jeśli chodzi o atak to dużo zależy od Eto'o jeśli odejdzie to trzeba pomyślec o jakimś super napastniku. Jesli przyjdzie Ribery - a uważam ze to jest priorytet jeśli chodzi o ofensywne pozycje to nie możemy mieć jego, henrego, Eto'o i jeszcze jakiegoś super napastnika bo 2 z nich będzie musiało siedzieć na ławce. Uważam ze Forlan to super transfer to by mógł być taki super rezerwowy, a może i 1 napastnik, ala Szwed 4 lata temu. Więc mi się wydaje że optymalne rozwiązania są następujące:
przychodzi Ribery i odchodzi Eto'o to kupujemy jednego super napastnika (Ibra lub Forlan) i on rywalizuje o miejsce w składzie z Henrym
przychodzi Ribery i Eto'o0 nie odchodzi to chyba bez sensu wydawać 30 mln na Forlana bo jest jeszcze Henry
Nie przychodzi Ribery to trzeba kupić 1 a w razie odejscia Eto'o 2 super napastników i myśle ze duet Ibra+ Forlan całkiem niezłe rozwiązanie
Jeśli chodzi o środek pomocy to tak... mamy najlepszy środek pomocy na świecie a może i w historii i myślę, że nikogo tam nie trzeba- nikogo poza Fabregasem bo on jest jakby częścią tego zespołu wiec jak mamy kogoś kupować do środka to tylko i wyłącznie jego - ale trzeba pamiętać ze cena będzie ogromna.
NA innych pozycjach nie potrzeba wzmocnień no może poza prawym skrzydłem bo messi ostatnio kiepsko gra :/
Jeśli chodzi o 3kę gunjonsen, Abidal, Hleb to zgadzam się z DonBolo
0
chyba wszyscy widzą, że z messim to była ironia...
0
Niezły był wczoraj meczyk :)
Mam takie pytanko: czy ktoś wie gdzie w Barcelonie, albo gdziekolwiek na świece można kupić koszulkę koszykarzy albo piłkarzy ręcznych Barcelony ???