misq333
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BAN!
mod
0
Żaden z was nie powie gdzie oglada =/ =/ ??
0
rozwalacie to wy mnie =/ komentarze w stylu kibicow realu = / trenerzy sie znalezli wielcy kur** , Guardiola wie co robi! a wy pokazujecie typowe oblicze polakow;/ wiecznie nie zadowoleni=/ bedzie 3-0 dla nas pzdr
0
michal_5_fcb nie obraz sie ale chyba glupi jestes jezeli myslisz ze bedziemy sie mierzyc w 1/8 finalu z liverpoolem lub OM.. to nie jest euro, tutaj nie graja druzyny np 1 miejsce z grupy A vs 2 miejsce z grupy B! przeciez znowu bedzie losowanie....i mozemy trafic nawet na inter czy tez juve a nawet na mistrza cypru..