0

Panowie przeciez Valdesa powinni wypieprzyc dwa sezony temu! To bylo do obrony jak milion innych goli puszczanych przez niego ! ale i tak Duma Katalonii w Rzymie !!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?