arsenal nie ma jak strzelac bramek prawde mówiąc ... popatrzcie, Cesca nie będzie, arshavina też nie. Bendtner do zawodników wybitnych nie należy, jesli dobrze pokryją Nasriego możemy liczyc spokojnie na zero z tyłu . Tylko jak bedzie z przodu ?
Valdez - Alves, Milito, Marquez/ Chygrynkij, Maxwell - Xavi, Keita, Busquets - Messi, Ibra, Henry / Pedro
arsenal nie ma jak strzelac bramek prawde mówiąc ... popatrzcie, Cesca nie będzie, arshavina też nie. Bendtner do zawodników wybitnych nie należy, jesli dobrze pokryją Nasriego możemy liczyc spokojnie na zero z tyłu . Tylko jak bedzie z przodu ?
Valdez - Alves, Milito, Marquez/ Chygrynkij, Maxwell - Xavi, Keita, Busquets - Messi, Ibra, Henry / Pedro
Komentarze
0
arsenal nie ma jak strzelac bramek prawde mówiąc ... popatrzcie, Cesca nie będzie, arshavina też nie. Bendtner do zawodników wybitnych nie należy, jesli dobrze pokryją Nasriego możemy liczyc spokojnie na zero z tyłu . Tylko jak bedzie z przodu ?
Valdez - Alves, Milito, Marquez/ Chygrynkij, Maxwell - Xavi, Keita, Busquets - Messi, Ibra, Henry / Pedro
z przewagą na Marqueza i Pedro ^^
0
arsenal nie ma jak strzelac bramek prawde mówiąc ... popatrzcie, Cesca nie będzie, arshavina też nie. Bendtner do zawodników wybitnych nie należy, jesli dobrze pokryją Nasriego możemy liczyc spokojnie na zero z tyłu . Tylko jak bedzie z przodu ?
Valdez - Alves, Milito, Marquez/ Chygrynkij, Maxwell - Xavi, Keita, Busquets - Messi, Ibra, Henry / Pedro
z przewagą na Marqueza i Pedro ^^