Moratti: "Mam nadzieję, że jeszcze dzisiaj pojawi się oficjalne potwierdzenie transferu Ibra-Eto'o".
Zapytany o to, czy Alexander Hleb cały czas jest częścią całej operacji transferowej na linii Barcelona - Inter, prezydent Moratti odpowiedział: "Tak".
a w najnowszym numerze "piłki nożnej" to pisalo ze w barcelonie cisza i spokój i jak na razie do klubu przyszli keirrison i SAVIOLA:O. To mnie bardzo zdziwilo ze saviola. Chyba jakaś pomyłka albo ja zle zrozumialem
moze niech on gra na zmiane z henrym na leej flance. Moim zdaniem o sporo lepszy od pedro. chcialbym zeby w tym roku na okres przygotowawczy GAI pojechal i THIAGO
a zawsze gadacie ze valdes jest za maly to spojrzcie na wzrost asenjo. Moim zdanie valdes musi zostac a jesli nie no to bedzie to jeden z wiekszych bledow laporty.
wiem ze w tekście pisze ze wypozyczyć, ale to chyba twój błąd. Bo na innych stronach jak tlumaczą ten text to piszą ze sprzedac caceresa i wypozyczyc keirrisona. I dlatego traktuje to jako sprzedac:p
Komentarze
0
18:02
Moratti: "Mam nadzieję, że jeszcze dzisiaj pojawi się oficjalne potwierdzenie transferu Ibra-Eto'o".
Zapytany o to, czy Alexander Hleb cały czas jest częścią całej operacji transferowej na linii Barcelona - Inter, prezydent Moratti odpowiedział: "Tak".
-------------------------------------------------------------------------------------
taka wiadomosc pojawila sie na innej stronie barcy
0
wreszcie ktos sie nie bal i to powiedzial. Strasznie irytujące te zmiany guardioli. Juz rijkaarda byly lepsze mimo ze tez beznadziejne:D.
0
a w najnowszym numerze "piłki nożnej" to pisalo ze w barcelonie cisza i spokój i jak na razie do klubu przyszli keirrison i SAVIOLA:O. To mnie bardzo zdziwilo ze saviola. Chyba jakaś pomyłka albo ja zle zrozumialem
0
szkoda ze nie kupilismy milito z genoi. Niestety przeszedl do interu:/
0
moze niech on gra na zmiane z henrym na leej flance. Moim zdaniem o sporo lepszy od pedro. chcialbym zeby w tym roku na okres przygotowawczy GAI pojechal i THIAGO
0
a ja wam powiem ze pierwszy gol winą casillasa, a drugi ramosa.
0
a zawsze gadacie ze valdes jest za maly to spojrzcie na wzrost asenjo. Moim zdanie valdes musi zostac a jesli nie no to bedzie to jeden z wiekszych bledow laporty.
0
wreszcie ktos sie nie bal i to powiedzial. Strasznie irytujące te zmiany guardioli. Juz rijkaarda byly lepsze mimo ze tez beznadziejne:D.
0
LOOKY
wiem ze w tekście pisze ze wypozyczyć, ale to chyba twój błąd. Bo na innych stronach jak tlumaczą ten text to piszą ze sprzedac caceresa i wypozyczyc keirrisona. I dlatego traktuje to jako sprzedac:p
0
diaze666 madrze mowi. popieram go.