Panowie i Panie!!!
Więcej szacunku...Drużyna zagra nieco słabiej, zawodnik X źle poda i co robią kibice Barcy po jednej połowie????
Wyprzedają drużynę stulecia....
Staowcze NIE dla takich transferów!!! Po co w takim razie La Masia?Jest kilku chłopaków tam którzy z powodzeniem mogliby zapełnić tę lukę!!Taki Oriol Romeu spokojnie nadaje sie na zmiennika Busiego a nie wprowadził by fermetu, czego nie gwarantuje Mascherano!!!
Panowie a myslicie czemu Barca zawdzięcza obecną sytuacje finansową. Lepiej byłoby powiedzieć - "Zrobimy wszystko by wyrwać Cesca z Arsenalu"?? Albo że cały piłkarski świat kręci sie dookoła kasy??To nie byłoby ironiczne??To byłoby właściwe??Myśle że wszystko co robi i mówi Laporta ma na celu poprawe sytuacji ekonomicznej i sportowej klubu. W negocjacjach i relacjach z innymi(rywalami) nalezy czasem być lwem a czasem lisem. Nie wszystko załatwi sie krzykiem i buńczucznymi zapowiedziami... Czyż nie??!! A krytyków Laporty nie potrafie zrozumieć. Kibic na odległość(97% obecnych na forum-liczba przypadkowa) a wypowiada się jak ktoś wtajemniczony w sprawy niepodległości katalonii i niuanse funkcjonowania klubu - znawca wszystkiego. Troszke pokory!!!!!
Leszek Orłowski tłumaczył to podczas ostatniej transmisji na C+!Co roku firma zatrudniana przez Barce wymyśla hasło promocyjne dla klubu. W tym roku brzmi ono :"Nie odpuszczamy".W tamtym roku było to:"I Ty jesteś powołany".
Chwaliłem już Ibre ale zeby nie było tylko różowo napisze jeszcze tak. Lepsze jest wrogiem dobrego. Ja osobiscie jestem wielkim entuzjastą sciągnięcia Zatana ale tylko w przypadku pozbycia sie któregoś z atakujacych. W zespole musi być równowaga a ta mogła by zostać zachwiana zbyt dużą ilością mega-gwiazd.Co do umiejetności to wg. mnie najlepszy środkowy napastnik na świecie.
Witam. Jestem tu nowy i nie chcę sie wymądrzać ale.....Zlatan piłkarsko jest piłkarzem kompletnym. Doskonała technika, warunki fizyczne, szybkość, umiejętność gry kombinacyjnej.Czy nie takich piłkarzy chcemy na CN?? Myśle że jest to idealna opcja na atak. Nawet kosztem Eto'o.Porusze też temat Cristiano Ronaldo. Nie potrafie sobie przypomnieć zawodnika który prezentował w zeszłym roku równie wysoką formę przez całe rozgrywki. Można nie lubic jego zachowania( Zlatan też nie jest aniołem) ale umiejętności piłkarskie ma niebotyczne.Pozdro
Witam. Emocje opadły i mozna napisać już cos na chłodno. Nie mam zamiaru komentować sedziowania(karny po zagraniu ręka Pique ewidentny jakich mało) a raczej napisze moje przemyślenia. Jak zobaczyłem skład naszej druzyny od razu wiedziałem ze bedzie bardzo bardzo bardzo ciężko. I nie mymadrzam sie po fakcie.Chodzi o rozbicie środka pola. Z najlepszego trio w obecnym czasie ostał sie tylko Xavi. Po co prezes wydał kilkanaście milionów na caceresa skoro nie jest on wystarczająco dobry??Mam wątpliwosci czy Busquets jest od niego lepszy. Siła naszego środka to ruchliwość technika zwinnosc drybling. Gdzie tu pasuje Keita??Gdzie zmiany??Wydaje mi sie ze trener sie nieco pomylił wczoraj. Wg mnie siła Barcy to nietykalna trójka srodkowych pomocników. Ich rozdzielenie to wbicie noża w serce Barcy. Keita i Busquets - dobrzy, ale nie genialni,nie napółfinał LM. Pozdrawiam
Komentarze
0
Panowie i Panie!!!
Więcej szacunku...Drużyna zagra nieco słabiej, zawodnik X źle poda i co robią kibice Barcy po jednej połowie????
Wyprzedają drużynę stulecia....
0
Staowcze NIE dla takich transferów!!! Po co w takim razie La Masia?Jest kilku chłopaków tam którzy z powodzeniem mogliby zapełnić tę lukę!!Taki Oriol Romeu spokojnie nadaje sie na zmiennika Busiego a nie wprowadził by fermetu, czego nie gwarantuje Mascherano!!!
0
Panowie a myslicie czemu Barca zawdzięcza obecną sytuacje finansową. Lepiej byłoby powiedzieć - "Zrobimy wszystko by wyrwać Cesca z Arsenalu"?? Albo że cały piłkarski świat kręci sie dookoła kasy??To nie byłoby ironiczne??To byłoby właściwe??Myśle że wszystko co robi i mówi Laporta ma na celu poprawe sytuacji ekonomicznej i sportowej klubu. W negocjacjach i relacjach z innymi(rywalami) nalezy czasem być lwem a czasem lisem. Nie wszystko załatwi sie krzykiem i buńczucznymi zapowiedziami... Czyż nie??!! A krytyków Laporty nie potrafie zrozumieć. Kibic na odległość(97% obecnych na forum-liczba przypadkowa) a wypowiada się jak ktoś wtajemniczony w sprawy niepodległości katalonii i niuanse funkcjonowania klubu - znawca wszystkiego. Troszke pokory!!!!!
0
@cp5
Leszek Orłowski tłumaczył to podczas ostatniej transmisji na C+!Co roku firma zatrudniana przez Barce wymyśla hasło promocyjne dla klubu. W tym roku brzmi ono :"Nie odpuszczamy".W tamtym roku było to:"I Ty jesteś powołany".
0
Ludziska jak grał Czyhrynsk??Był pewny w obronie?? Jak inicjował akcje ofenzywne??
0
Ludziska jak grał Czyhrynsk??Był pewny w obronie?? Jak inicjował akcje ofenzywne??
0
ROTACJA!!!Cały komentarz!!!
0
Chwaliłem już Ibre ale zeby nie było tylko różowo napisze jeszcze tak. Lepsze jest wrogiem dobrego. Ja osobiscie jestem wielkim entuzjastą sciągnięcia Zatana ale tylko w przypadku pozbycia sie któregoś z atakujacych. W zespole musi być równowaga a ta mogła by zostać zachwiana zbyt dużą ilością mega-gwiazd.Co do umiejetności to wg. mnie najlepszy środkowy napastnik na świecie.
0
Witam. Jestem tu nowy i nie chcę sie wymądrzać ale.....Zlatan piłkarsko jest piłkarzem kompletnym. Doskonała technika, warunki fizyczne, szybkość, umiejętność gry kombinacyjnej.Czy nie takich piłkarzy chcemy na CN?? Myśle że jest to idealna opcja na atak. Nawet kosztem Eto'o.Porusze też temat Cristiano Ronaldo. Nie potrafie sobie przypomnieć zawodnika który prezentował w zeszłym roku równie wysoką formę przez całe rozgrywki. Można nie lubic jego zachowania( Zlatan też nie jest aniołem) ale umiejętności piłkarskie ma niebotyczne.Pozdro
0
Witam. Emocje opadły i mozna napisać już cos na chłodno. Nie mam zamiaru komentować sedziowania(karny po zagraniu ręka Pique ewidentny jakich mało) a raczej napisze moje przemyślenia. Jak zobaczyłem skład naszej druzyny od razu wiedziałem ze bedzie bardzo bardzo bardzo ciężko. I nie mymadrzam sie po fakcie.Chodzi o rozbicie środka pola. Z najlepszego trio w obecnym czasie ostał sie tylko Xavi. Po co prezes wydał kilkanaście milionów na caceresa skoro nie jest on wystarczająco dobry??Mam wątpliwosci czy Busquets jest od niego lepszy. Siła naszego środka to ruchliwość technika zwinnosc drybling. Gdzie tu pasuje Keita??Gdzie zmiany??Wydaje mi sie ze trener sie nieco pomylił wczoraj. Wg mnie siła Barcy to nietykalna trójka srodkowych pomocników. Ich rozdzielenie to wbicie noża w serce Barcy. Keita i Busquets - dobrzy, ale nie genialni,nie napółfinał LM. Pozdrawiam