• Liczba komentarzy 121
  • Polecenia 297

Komentarze

1

Bartomeu i spółka choć bardzo się starają , żeby w końcu nie wygrać mistrzostwa , to Biali robią im na złe...

2

Nie ma co obwiniać trenera to na pewno , ponieważ sytuacja w jakiej objął klub , jest chyba najgorsza na jaką mógł trafić trener od wielu wielu lat , patrząc w przyszłość nie ma co liczyć na ten moment , że następny sezon przyniesie znowu ładnie grającą i wygrywającą Barcelonę , ponieważ od odejścia Xaviego oraz Iniesty , nie mamy środka pola , a Busquets no jednak to już nie ten poziom co kiedyś i jak najbardziej widziałbym go w klubie , ale raczej jako doświadczonego zmiennika , a powoli wprowadzał świeżą krew do pomocy , ale tu mamy problem , bo kogo mamy wprowadzić , arthur no brazylijczyk , który na tym poziomie nie potrafi zagrać dwóch dobrych połówek , to nie jest zawodnik , który w tym momencie może tworzyć podstawową linie pomocy , de jong wydaje się idealny dla Barcy , no ale coś ostatnio gra coraz to słabiej , i kogo to jest wina? możemy się tylko domyślać , tak to w obwodzie rakieta , vidal i robertoooo? , no patrząc na takich pomocników to nie ma w czym wybierać , kadra nawet bez kontuzji jest dużo słabsza od tej z przed kilku lat , ale zapytacie dlaczego tak jest ano dlatego , że lata lecą , a zarząd Barcelony dalej nie potrafi zastąpić iniesty , xaviego , daniego alvesa , neymara , do tego dodajmy busquetsa , który również nie ma zastępcy , a już teraz powinien go mieć , bo niestety forma już nie ta , ponadto jordi alba , który no miał sezon życia , gdy kwitła jego współpraca z Messim , ale teraz to również i jego można powoli zastąpić , jest jeszcze pique , który zajmuję się pucharem davisa , a z grą u niego to jest raz super , raz sraka , na ten moment mamy do wymiany duuuużo zawodników no chyba że dalej czekamy aż arthur odpali ,dembele zacznie grać 45 meczy z rzędu, busquets , pique rakieta vidal , jordi alba , suarez , messi zaczną młodnieć to wtedy możemy być spokojni , na ten moment lista zawodników , którzy powinni odejść jest długa , bo patrząc na nasza przyszłość , to maluję się ona niestety w czarnych kolorach, a szkoda bo przykro się patrzy jak można zaprzepaścić ostanie lata Messiego w koszulce Blaugrany

1

Nie oczekujmy od tego zespołu w tym sezonie za dużo , nie wiem czy Setien podoła w następnym sezonie , wiem że to jak zespół wygląda kondycyjnie oraz to ile zawodników mamy w szpitalu oraz mieliśmy cały czas w trakcie tego sezonu , to zasługa zapewne sztabu do przygotowania kondycyjnego mr.Valverde, pamiętam jak w 2015 roku zdobywaliśmy tryplet , wtedy praktycznie obyło się bez kontuzji , a w gazetach rozpisywali się o tym jak Barcelona wygląda fantastycznie kondycyjnie , wiem że zawodnicy byli wtedy o 5 lat młodsi , ale wiem przede wszystkim , że to w jakiej beznadziejnej sytuacji znajduje się teraz klub jest zasługą Bartomeu

0

@Vulpin w 1 połowie jak najbardziej, na minus niewykorzystana sytuacja , a tak to udział w kreowaniu gry , ładna gra kombinacyjna , harówa w obronie , być może przesadziłem z fantastycznym , aczkolwiek w 1 połowie grał naprawdę dobrze

3

Wygrał zespół bardziej konsekwentny i nie oszukujmy się zespół , który w drugiej połowie zmiażdżył Barcelone , niestety fantastyczni w pierwszej połowie Arthur i Griezmann w drugiej opadli z sił , jak cała reszta zespołu , gdy powinniśmy gonić wynik , piłkarze ewidentnie byli bez sił , gołym okiem można było zobaczyć , po bramce viniciusa, że to już koniec jakichkolwiek szans na jakiekolwiek punkty , jedyna zmiana na plus to braithwaite , który dwa razy szarpnął i stworzył dwie okazje do zdobycia bramki , ansu,rakieta?? nie wiem czy pojawili się na boisku z nowymi siłami , bo wyglądali jakby zagrali conajmniej 90 min przed wejściem na boisko , wąska kadra daje się we znaki , nie da się wygrywać trofeów bez szerokiego składu , a jeśli Barca wygra jakiekolwiek trofeum , to będzie to cud , albo frajerstwo Realu(więc nadzieja jest). Szkoda że nie wystarczyło sił na taką drugą połowę , jak wyglądała pierwsza, bo taką Barce w meczu gdy przeciwnik się muruję , chcę oglądać , były sytuacje , były akcję oskrzydlające i kilka ładnych , szybkich wymian podaniami , szkoda tego meczu , bo mogliśmy strzelić nawet 3!! bramki w 1 połowie , a wtedy Real nie wyszedłby tak na drugą połowę

Zobacz wszystkie

24

Arthur w pierwszej połowie pozwoli utrzymać piłkę Barcelonie , w drugiej połowie wchodzi Król Arturo i mam nadzieję pozamiata ! VAMOOOS BARCAA!

21

VAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMOSS!!!!

18

Widziałem pod artykułem o meczu , że ktoś pisze że najgorsze to gra , a najlepsze to wynik , ale jak można mówić o słabej grze gdy wygrywa się 4:0 , może styl nie był powalający, a Barca nie zagrała na 100% swoich możliwości, ale to jest początek sezonu i mam nadzieję że wraz z kolejnymi meczami, pojawi się również widowiskowy styl

17

Kolejny mecz bez historii , nudny , nieporywający , tęsknię za takimi meczami jak z Celtą Vigo , kiedy to Messi zagrał z karnego do Suareza , wtedy Barca co mecz załatwiała sprawę w 45 minut i być może traciła bramki , głupie , niepotrzebne , ale strzelała dwa razy więcej efektownych bramek , teraz to bramki raczej wpchnięte , aniżeli strzelone . Cóż nam pozostało , jak wiara w to , że to tylko przejściowe i w końcu wrócimy na dawną ścieżkę . Visca el Barca!!!

12

Barcelona jest tak uzależniona od Messiego że to jest dramat , i to jest przykre stwierdzając w grudniu że Barcelona może tylko i wyłącznie pomarzyć o zwycięstwie w LM, a Messi niestety wiecznie grał nie będzie, tak zmarnować trzy lata , to jest niewiarygodne , jak się zmieniła gra Barcelony z pięknej dla oka , na grę po której odechciewa się wszystkiego, a karawana Mr. Valverde jedzie dalej...