• Liczba komentarzy 181
  • Polecenia 449

Komentarze

7

Ale rok w rok na tym etapie barca się meczy, takie sa te mecze zazwyczaj na mniejszym gorszym jakościowo boisku, nie gramy pierwsza jedenastka, wazne jest to przetrwać i zacząć grać z coraz to lepszymi na lepszych murawach, klubom z Madrytu sie nie udało, a więc można dalej świętować wczorajsza porażkę Bialych

4

Jest orliczek, jest piłeczka i grają sobie chłopaczki. O dziwo piątki, dziesiątki wyszły tak dobrze, że składy w miarę wyrównane :D

6

@czesctuam w ostatnim ligowym meczu z Bilbao straciliśmy szybka bramkę na 1 do 0, ale jakoś ambicji nie stracił, tylko pociągnął drużynę do zwycięstwa, ale zawsze trzeba szukać powodów aby tylko pojechać po pilkarzu?

0

Ja tam bym chciał zobaczyć el clasico w finale

6

@zabibarca Pique w wiekszości meczy trzyma poziom, wydaje mi się że jako zawodnik ze złotego okresu Barcy ma duuużo mniejszy margines błędu, niż inni zawodnicy, bo przy błędzie obrzucany jest błotem i od razu wszyscy chcą aby odchodził, dla mnie dalej jest topem w Europie jeśli chodzi o środek obrony

Zobacz wszystkie

33

Coutinho pokazał że może grać jako 8 i jako 10 w dzisiejszym meczu. Świetny mecz

24

Arthur w pierwszej połowie pozwoli utrzymać piłkę Barcelonie , w drugiej połowie wchodzi Król Arturo i mam nadzieję pozamiata ! VAMOOOS BARCAA!

21

VAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMOSS!!!!

18

Widziałem pod artykułem o meczu , że ktoś pisze że najgorsze to gra , a najlepsze to wynik , ale jak można mówić o słabej grze gdy wygrywa się 4:0 , może styl nie był powalający, a Barca nie zagrała na 100% swoich możliwości, ale to jest początek sezonu i mam nadzieję że wraz z kolejnymi meczami, pojawi się również widowiskowy styl

17

Kolejny mecz bez historii , nudny , nieporywający , tęsknię za takimi meczami jak z Celtą Vigo , kiedy to Messi zagrał z karnego do Suareza , wtedy Barca co mecz załatwiała sprawę w 45 minut i być może traciła bramki , głupie , niepotrzebne , ale strzelała dwa razy więcej efektownych bramek , teraz to bramki raczej wpchnięte , aniżeli strzelone . Cóż nam pozostało , jak wiara w to , że to tylko przejściowe i w końcu wrócimy na dawną ścieżkę . Visca el Barca!!!