milo663
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
kedzierzyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mecz z Atletico i Santanderem na C+ beda pokazywane :)jeden i drugi o 22.
0
Mecz taktyczny moim zdaniem Dobry mecz Barcy ....swietnie w defensywie ..remis z interem na wyjezdzie brawo (chociaz mozna było wygrac napewno)ta kultura gry Barcy jest swietna jesli kogos taki styl nudzi to jeszcze sie niepoznał na filozofij gry FCB bravo Barca!!!
0
Dokładnie chyba z Mallorcą w CDR bojan strzelił z główki
0
No cóz wyjsc wyjdziemy ,szczerze niechciałem interu juz widze tego pyszałka Mourinho jak bedzie prowokował,ale taki los rubina niemozna lekcewazyc a co dynamo jest okazja spłacic długi za 98 rok
0
niema takiej opcij zeby Carles gdziekolwiek odszedł ....Maldini FC Barcelony (:
0
Witam jesli Pep tak bardzo chce Dimitro nawet za taka kase ja niemam pytan pep wie najlepiej.Kocha sie klub a nie jego pracownikow.To jakie zamiary ma pep jest niepodwazalne i ja tego nikwestjomuje i tyle sezon długi jescze bedziemy dziekowac za transfer dymytro
0
SuperCopa jest nasza!!!:)brawo pedro heh przy okazij wygrałem kuponik Vamos Barca !!!!
0
serek95
bo ty podejrezwam niepamietasz lat 90 tych kiedy niezawsze sie barcelonie ukladalo i gdyby wtedy barca miala takiego napastnika noszono by go na rekach a ty smiesz mowic nara eto?bo myslisz ze barca zawsze znajdzie odpowiednich ludzi w napadzie ..i zawsze bedzie rozowoi ekstra........no to za krotko jestes kibicem fcb ...za mało widziales zeby mowic o takich legendach barcy jak Eto'o ..po prostu nara ?????
0
Jesli to prawda to trzeba sie Samu pokłonic za 130 bramek dla blaugrany szacunek dla Eto'o.!!!
0
ja głosuje na Cheerleaders z wasami i brodą czyli TAU buhahaha
0
oby byla powtorka (: ale i tak trzeba cieszyc sie pamietac wspominac to co sie wydarzyło w tym sezonie bo niekoniecznie musi sie on powtorzyc chociaz wszyscy bysmy chcieli w sezonie 2008/2009 barca pokazała swiatu swą wielkosc,klase,upór w dazeniu do celu,swą magie....blauragana al vent!!!!
0
sergi barjuan..ehhh uwilebiam tego pilkarza on to mial zelazne płuca tworzył swietny duet bocznych obroncow z albertem ferrerem....stara gwardia
0
Według hiszpańskiego "Sportu" szykuje się hit. Według dziennikarzy za kilka godzin FC Barcelona pozyska Davida Villę z Valencii. Napastnik ma kosztować 40 milionów euro. Barcelona odda też Valencii na wypożyczenie Caceresa i Keirrisona. tak pisze na stronie eurospotu!!!!
0
a kto mówi ze nie oczywiscie Tylko Premiera division ....ale w finlae lm 2010 niemoze byc cyrku pereza to chciałem powiedziec (:
0
bravo23 a ja mysle tak:
real odpada w grupie ehhh rozmazylem sie...no dobra 1/8 max
0
za 51 miejsce nic??? hehe fajno sie typowało.
0
szacun dla Ikera....gosc z klasą.
0
4 sztuki 2 z roku 96 (: i 2 teraz ....Barca o Muerte
0
Juz dawno skonczyły sie czasy kiedy mowiono o hiszpanii ze gra pieknie i pieknie przegrywa ....ta druzyna ma taki potencjał ze moze zawojowac mundial 2010 ...bramka Villi po prostu majonez..(-:
0
spokojnie pieniadze pereza przegraja jeszcze zobaczycie jak bedzie wyprzedaz murawy na Bernabeu zeby wiazac konic z koncem po tym co perez nawyprawia
0
szczerze mowiac obiecywałem sobie po tym transferze bardzo duzo Hleb razem grali w arsenalu z T.Henry.....jeszcze jeden sezon jestem za bo czuje ze moze zacznie grac ...mial olbrzymie problemy z aklimatyzacją....ale szanse powinien otrzymac
0
Ehhh Xavi pamietam jego debiut w 98 chyba z Mallorca w super pucharze strzelił z wolnego w debiucie i mowiłem sobie kto to jest ten młokos ...eh a dzis...ikona mozg druzyny legenda....
0
Wielkie podziekowania i wyrazy szacunku nigdy niezawodził i był w gotowosci VISCA el Sylvinho......zawsze grał na poziomie....
0
tylko te 30 milionow to chyba jakies zarty ze strony Morattiego..
0
Sa powody dla ktorych widze IBRĘ w Barcelonie po pierwsze :SAMU Eto wygał wszystko z barca .....IBRA jest głodny sukcesow bo z interm rzadi tylko na swoim podwórku po drugie mam wrazenie ze IBRA to gwaramcja co najmniej 25 goli w lidze w przyszlym sezonie a co do Samu Eto mysle ze lepiej zeby odzszedl w glorii chwały bo do kolejnego sezonu podejdzie tak jak w sezonie 2006-2007 po zdobyciu LM i co z tego wyszło pamietamy a swieza krew w napadzie byla by czyms zdrowym pobudzajacym do nowych wyzwan ....oczywiscie co do Samu wielki szacunek ...benzema odpada ....forlan ławka
0
Boski Antonio (: wie co mówi i ma racje ...
0
dla mnie bomba (: przypominaja sezon 05/06 wyjazdowe moglybyc ciekawsze ale tez sa ok.
0
niemoge juz słuchac o odejciu Eto ludzie mowicie o czlowieku ktory strzlil dla barcy ponad 100 goli taki to juz typ napastnika ,nalezy mu sie szacunek i kontrakt na kolejny sezon 29 goli to mało ?????visca el barca !!!!
0
spokojnie panowie nie takie stadiony Barca uciszała messi naszym biletem do finału.