milch
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie za wcześnie na taką 'notkę' ? :/
0
Nie ma sprawiedliwości na tym świecie! Jednak najważniejsze, że zwycięzca jest niekwestionowany!
0
No cóż ja też mam dziś urodziny :] haa.. się gra się ma :) przepraszam za tę prywatę, już się nie chwalę. Wszystkiego najlepszego dla Messi'ego!
0
Nie chcę go w Barcelonie.
0
Warto wspomnieć, że pomysł Guardioli był świetny :)
0
Dobry, nie mniej jednak skoro robili to specjaliści mogli się bardziej postarać. Oglądałam wiele innych tego typu zrobionych przez amatorów i byłam bardziej poruszona. Jednak i tak można pogratulować bo zawsze miło jest obejrzeć takie momenty :)
0
Mi się podoba. Znalazł ktoś słowa do tego? :)
0
Na 'n' jest Abu Dhabi Sport na kanale 184. To ten sam co Abu Dhabi Sports 1 ?
0
Nie znoszę go. To najbardziej nie lubiany przez mnie sędzia jaki chodzi po tej ziemi. Oby nie zaszkodził dzisiaj Barcelonie. VeB!
0
messi I Love
Dzięki, ale raczej było napisać 'dla milch' ponieważ jestem dziewczyną ;)
0
Kto wykonuję i jaki ma tytuł ten kawałek co leci na 3:18 ?
0
Musimy wierzyć i nadal próbować! Tylko tak żeby się nie odkryć już ;/ Będzie ciężko ale to Barca - Nikt nie gra piękniej ;)
0
Ten sezon jest boski. Jeśli poprzedni sezon był po prostu po to by odmienić Barcę to dziękuję za tamten sezon bo aktualnego nie mogłabym wymarzyć lepszego! Zeszyłsezon przyniusł mi wiele goryczy i niezadowolenia ale nigdy nie straciłam wiary w te barwy!
Przeraził mnie komentarz, który przeczytałam w serwisie realu
Cytuję: "przezucam sie na barce, bo to co real pokazal to tragedia, jak ja sie w szkole pokaze, wszscy koledzy mnie wysmieja :((((((("
O ZGROZO! Mam nadzieję że to jakiś głupi żart! Nie potrzeba nam takich 'kibiców' !
Do dziś chciałam wymazać z pamięci ostatnią porażkę w realem ale to w jaki sposób Barca rozgromiła Real dziś przyćmiewa tamten mecz w 100%. Dzisiejszy mecz zapamiętam na całe życie. Dla takich chwil żyję :)
Barca per sempre !!!!
0
... :| A kiedyś go lubiłam... :|
0
Do karnych i wolnych przydałby się nam Ronaldinho. Tyle.
0
a propos dopingu na CP, nie ma JUŻ co narzekać. Media ostatnio wspominały, że doping jest teraz świetny, z resztą to słychać jak się ogląda mecze.
0
około 8 minuty leci piosenka Sum 41 - with me
0
messi1990
Mam to samo zdanie! Nikt nie gra teraz piłki jaką prezentował Ronnie, wiadomo nikt nie jest taki sam, ale nie o to mi chodzi. To w jaki sposób grał, te zwody, tricki, to z jaką łatwością mu to przychodziło ! To jak kiwał wszystkich jakby byli dziećmi! To było niesamowite, obchodził się z piłką tak jak nikt się nie obchodził przed nim oraz również po nim... Magiczna brazylijska samba! Z całym szacunkiem dla Messiego ale on naprawdę może mu buty myć.
0
Po obejrzeniu mogę tylko powiedzieć, że łzy się ze mnie lały, świetna kompilacja. Marzę o tym by zobaczyć jeszcze Ronaldinho w tej magicznej formie, w Barcelonie... ale to raczej niemożliwe, chociaż...ponoć... impossible is nothing...
0
A ja chętnie oglądam kompilacje z Ronaldinho
0
Szczerze wątpię, że Ronnie zdecydowałby się na transfer do realu. Bądź co bądź, nie sądzę by był kolejnym Ronaldo.
0
ja na 'n' mam tylko czarny obraz, zero dzwieku;/ a reszta meczy jest;/ tylko tego Barcy nie ma -_-
0
Benzemie mówimy NIE!
Odejściu Bojana mówimy NIE!
0
Myślę że Ancelotti bardzo krzywdzi Ronaldinho że trzyma go na ławce. Ten chłopak potrzebuje gry alby się rozkręcić. Aż szkoda mi go. Teraz kiedy Beckham gwiazdorzy w Mediolanie, Ronnie czuje się jakby był w jego cieniu a prawda jest taka że Ronaldinho posiada większe umiejętności niż Beck.
0
na TVUPlayer na GolTV świetna jakość.
0
Za niska ocena gry Bojana. Za wysoka Jorquery.
0
Ci, którzy odpuścili sobie bądź z jakiś powodów nie mogli obejrzeć dzisiejszego spotkania pozostaje żałować! Barca grała na świetnym poziomie. Takie mecze chcemy oglądać. Eto'o z Messim świetnie dzisiaj współgrali, Henry starał się ale nadal to nie ten Henry którego znamy z gry w Arsenalu...
VeB!!! ;)
0
No i chwała mu za to.
0
może zamiast słowa 'news' - opinia* :).
0
Momentami news bardzo subiektywny, nie mniej jednak z większością akapitów się zgadzam.