Wczoraj Real był po prostu lepszy, przegraliśmy bezdyskusyjnie. Trzeba się z tym pogodzić, ale to jeszcze nie koniec świata. Trzeba wyciągnąć wnioski po zawód w trzecim ważnym meczu jest nie do pomyślenia.
A niektórym proponuję by swoej rozgrzane głowy wsadzili do wiadra z lodem
Hummels, Hummels i jeszcze raz Hummels - dla mnie opcja nr 1 w kwestii wzmocnienia naszej obrony. Na pewno będzie odrobinę tańszy od Silvy i pomimo wszystko łatwiej go będzie pozyskać niż zawodnika Milanu.
@KingLeonidas
Sneijder bez formy?? Oglądamy chyba inne mecze, jedyny Holender, który coś tam jeszcze robi i gdyby nie nieudolność jego kolegów to byłby liderem wśród asystujących. Bez formy to są Robben i van Persie.
Przegraliśmy na własne życzenie, zasłużenie, bo od losu otrzymaliśmy wszystko. Teraz podstawową kwestię jest to czy potrafimy wyciągać wnioski na przyszłość, ponieść się i znowu odebrać co nasze.
Do autora mam kilka uwag: po pierwsze czerwona kartka dla Terrego zasłużona, był to jego moment o madness i w takiej sytuacji nie ma innej możliwości niż czerwona kartka, po drugie ja mam ogromne wątpliwości co do słuszności podyktowania karnego. Proponuję na spokojnie obejrzeć video.
Ten gość nie jest wart 1/4 kwoty, o której tu mowa. Kto rozpływa się nad zaletami Luiza proponuję parę meczów PL, brak zalet w defensywie. Za tę kwotę możemy kupić T. Silvę.
Komentarze
0
Wczoraj Real był po prostu lepszy, przegraliśmy bezdyskusyjnie. Trzeba się z tym pogodzić, ale to jeszcze nie koniec świata. Trzeba wyciągnąć wnioski po zawód w trzecim ważnym meczu jest nie do pomyślenia.
A niektórym proponuję by swoej rozgrzane głowy wsadzili do wiadra z lodem
0
ktoś powinien wyleczyć Alexisa z tego divingu, albo niech spieprza, Barcelona to nie miejsce na taki przypał.
0
Hummels, Hummels i jeszcze raz Hummels - dla mnie opcja nr 1 w kwestii wzmocnienia naszej obrony. Na pewno będzie odrobinę tańszy od Silvy i pomimo wszystko łatwiej go będzie pozyskać niż zawodnika Milanu.
@KingLeonidas
Sneijder bez formy?? Oglądamy chyba inne mecze, jedyny Holender, który coś tam jeszcze robi i gdyby nie nieudolność jego kolegów to byłby liderem wśród asystujących. Bez formy to są Robben i van Persie.
0
Przegraliśmy na własne życzenie, zasłużenie, bo od losu otrzymaliśmy wszystko. Teraz podstawową kwestię jest to czy potrafimy wyciągać wnioski na przyszłość, ponieść się i znowu odebrać co nasze.
Do autora mam kilka uwag: po pierwsze czerwona kartka dla Terrego zasłużona, był to jego moment o madness i w takiej sytuacji nie ma innej możliwości niż czerwona kartka, po drugie ja mam ogromne wątpliwości co do słuszności podyktowania karnego. Proponuję na spokojnie obejrzeć video.
0
Ten gość nie jest wart 1/4 kwoty, o której tu mowa. Kto rozpływa się nad zaletami Luiza proponuję parę meczów PL, brak zalet w defensywie. Za tę kwotę możemy kupić T. Silvę.
0
z Webbem jest ten sam problem co był z Coliną, musi być widoczny, on też chce być gwiazdą.
0
to lepsze jest by wrócił sfrustrowany, tak?
0
nie ma co tak, ofensywnej 11 jeszcze nie widziałem
i jeszcze tylko mam nadzieję, że Segio zagra tak jak grał w pierwszej części sezonu, kiedy usadził Yaya na ławie.
0
7,5 mln rocznych zarobków lub 5 mln bonusu
wg.mnie na tyle "mała" różnica, że zostawiłbym w kadrze
0
to jest nawet zabawne