15 czerwca 2009, 13:20
0
Villa Do barcy wtedy eto może isc
15 czerwca 2009, 13:19
Wszystkim sie zachciało na camp nou ;d
15 czerwca 2009, 13:18
Villa !! według mnie nie jest takie dobry żeby grać dla barcy.
15 czerwca 2009, 13:17
on i ribery do barcy!
11 czerwca 2009, 22:06
No cholera kupmy go wreszcie a nie obwijajmy w bawelne.
18 listopada 2008, 13:06
po co on nam??
18 listopada 2008, 13:09
jaki żal..... jakiś dziwny jest....najpierw kocha barce chodzi w jej koszulkach...a teraz Real,Bayern..
2 listopada 2008, 10:55
teraz będzie piekne zwycięstwo z fc basel z 9 : 0 xD wie ktoś moze kiedy militio wraca do gry?
21 grudnia 2008, 15:14
nowy trener dużo im dał ale i tak barcelonie nie zagroża
21 stycznia 2009, 08:47
i dobrze :P
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Villa Do barcy wtedy eto może isc
0
Wszystkim sie zachciało na camp nou ;d
0
Villa !! według mnie nie jest takie dobry żeby grać dla barcy.
0
on i ribery do barcy!
0
No cholera kupmy go wreszcie a nie obwijajmy w bawelne.
0
po co on nam??
0
jaki żal..... jakiś dziwny jest....najpierw kocha barce chodzi w jej koszulkach...a teraz Real,Bayern..
0
teraz będzie piekne zwycięstwo z fc basel z 9 : 0 xD wie ktoś moze kiedy militio wraca do gry?
0
nowy trener dużo im dał ale i tak barcelonie nie zagroża
0
i dobrze :P