0

powiem tyle, po dzisiejszym meczu Pique jest dla mnie prawdziwym bohaterem i widać że walczy do końca, tylko on się nie podał to jak w pewnym momencie poszedłem do przodu, zaczął rozgrywać, mimo gry w dziesiątke jest dla mnie wielkie. Alves zagrał słabo ale to on dośrodkowywał w deydującej akcji, Etoo też zagrał słaby mecz ale wtedy kiedy trzeba było wiedział co zrobić a Iniesta mimo iż nie widoczny praktycznie przesądził o finale wierzyłem do końca i cieszyłem się jak dziecko:D

0

no i stało się Moim zdaniem losowanie ułożyło się idealnie Odpadnie kilku mocnych rywali a my zbytnio nie będziemy musieli się przemęczać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?