micu
Dołączył/a: grudzień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tito co u ciebie? Bez zmian.. bez komentarza dzisiejsza gra!
0
denerwuje mnie obrona Barcelony a szczególnie bramkarze, mimo że valdes niejednokrotnie ratował Barce to irytuje mnie jego i pinto zachowanie .. za dużo panikują i nie wiedzą do kogo grać
0
BARCAAAAAAAAAAA
0
TELLO TO GENIUSZ!
0
gdzie jest "tamten" Leo? :(
0
ten komentator jest śmieszny
0
4 razy
0
za to się kocha graczy w Barcelonie
0
oryginalna będzie granatowo czerwona, a nie jak to badziewie wyblakłe
0
oczywiście Barca pokazała klasę, ale całokształt meczu pod względem symulacji jest kiepski (po stronie Barcy jak i Realu) ;/ ...VISCA EL BARCA!
0
w telewizji UPC - kanał 568