michalx91
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
..Zna ktoś dobre miejsce we WROCŁAWIU..?? numer gg;6892222..kom:726470824
0
widze że dużo jest takich kibiców co są z barcą od finału ligi mistrzów...już zapomnieliscie ile ważnych bramke eto'o strzeil dla barcy przez te klika lat musi zostać, a villa nie jest wcale lepszy od niego..
0
a 12 to young
0
no masin troche chyba poniosła Cię wyobraznia bo 12 zawodników to chyba nie gra..hahha
0
masin widze że prawdziwy z Ciebie kibic:P
Valdes
Dani-Puyol-Pique/marquez-abidal/luiz felipe jeśli go kupią
yaya toure-obowiązkowo/keita
iniesta xavi
mess eto'o/villa walka o henry
pierwszy skład
0
40 godzin może nie..,ale więcej niż 30 napewno:/
0
..a wiecie może kiedy mniej więcej będzie jakiś wyjazd??:P
0
..a wiecie może kiedy mniej więcej będzie jakiś wyjazd??:P
0
..a wiecie może kiedy mniej więcej będzie jakiś wyjazd??:P
0
mam pytanie..skończyłem 16 lat a w tym roku bede miał 18..to jak bede członkiem FCBP to bede mogł sam wyjechać na mecz czy z opiekunem...??
i ile taki wyjazd na mecz kosztuje moglby mi ktoś powiedzieć????
0
smieszny jestes wujo444 bojan "bojazliwy" widze ze sie nie znasz na pilce. Powiem tak bojan jest pilkarzem walecznym a nie bojazliwym zawsze jak jest na boisku nie mozna powiedziec ze jest bojazliwy tylko waleczny pozdro
0
Nie chce nic mówić ale to bodajże 2lub3 rok w którym barca ma łatwą grupe. ;p I dobrze
0
znalazlem ten program a mozesz mi podac strone na ktorej jest program calego dnia tego kanalu.
0
ej a możecie mi powiedziec jak nazywa sie ten kanal 406 na cyfrowym polsacie
0
wszyscy wola henry widze ale ja wolabym:
Eto'o
Silva Messi
wolalbym eto'o bo lubie tego gracza i po prostu jest lepszy od henry wiecej bramek stzrela i wogoel
0
mi normalnie sciaga
0
jestem tego samego zdania silve niech kupia bo arszawin moze sie nie sprawdzic w hiszpani i w lidze misztrzow a co do sprawy Eto o to nie rozumiem dlaczego wszyscy chca sie jego pozbyc mogli by sie dogadacw jakis sposob ale i tak on musi zostac bo bedzie to zawodnik ktory nie jedna bramke stzreli dal barcy>.