tak jak większośc osób uważam, że nie można go sprzeda. Widzę w tym chłopaku ogromny potencjał i mam nadzieję, że juz wkrótce będzie błyszczał w Barcelonie. Wypożyczenie jak najbardziej.
Ja uważam, że dużym plusem Pepa jest to, że był piłkarzem i wiedział co trzeba robić, żeby byc przygotowanym do gry w 100% miał też serce do walki-w końcu był kapitanem, co też procentuje na jego korzyść, bo teraz te idee wpaja zawodnikom. Dużo dla zespołu znaczy to, że Guardiola dąży do dobrej atmosfery, drużyna to rodzina. Ja sam na początku jak okazało się, że Pep będzie trenerem uważałem, że jest to niedobra decyzja. Chociaż na początku sezonu jak nieszło to byłem cierpliwy, wierzyłem, że Pep powróci z Barca na szczyt...i jak sie okazało powoli do tego dochodzi. Jego niektóre decyzje pokazują, że ma jaja, potrafi zaryzykować, ale jego decyzje są przemyślane i skuteczne...Cieszę sie, że mamy takiego trenera, co nieoznacza, że Ryjek był złym trenerem jego czas poprostu się skończył, ale zrobił dla Barcy bardzo wiele:D
Ja postawilbym na Jeffrena, co umożliwiłoby Iniescie grę na środku, a Xaviego na ławkę. Myślę, że taka sposobność gry Jeffrena mogłaby go mocno zmobilizować i byłby w stanie poradzić sobie z zawodnikami Rubina.
Komentarze
0
Valdes bezapelacyjnie na to zasługuje, ale nie na ławe tylko na to, by byc piewszym bramkarzem.
0
SzpadyzorVEB
Z drugiej strony, drugą nogą czyli rośnie nam drugi Messi :D
0
ethan, Henry1991
A ja wam powiem, że hanc znowu kogos zrobił w jajo.
0
Ja tam go nie chce....
0
tak jak większośc osób uważam, że nie można go sprzeda. Widzę w tym chłopaku ogromny potencjał i mam nadzieję, że juz wkrótce będzie błyszczał w Barcelonie. Wypożyczenie jak najbardziej.
0
Ja uważam, że dużym plusem Pepa jest to, że był piłkarzem i wiedział co trzeba robić, żeby byc przygotowanym do gry w 100% miał też serce do walki-w końcu był kapitanem, co też procentuje na jego korzyść, bo teraz te idee wpaja zawodnikom. Dużo dla zespołu znaczy to, że Guardiola dąży do dobrej atmosfery, drużyna to rodzina. Ja sam na początku jak okazało się, że Pep będzie trenerem uważałem, że jest to niedobra decyzja. Chociaż na początku sezonu jak nieszło to byłem cierpliwy, wierzyłem, że Pep powróci z Barca na szczyt...i jak sie okazało powoli do tego dochodzi. Jego niektóre decyzje pokazują, że ma jaja, potrafi zaryzykować, ale jego decyzje są przemyślane i skuteczne...Cieszę sie, że mamy takiego trenera, co nieoznacza, że Ryjek był złym trenerem jego czas poprostu się skończył, ale zrobił dla Barcy bardzo wiele:D
VeB
0
Valdes bezapelacyjnie na to zasługuje, ale nie na ławe tylko na to, by byc piewszym bramkarzem.
0
Straszne...
Askan
Wstydź się...
0
Ja postawilbym na Jeffrena, co umożliwiłoby Iniescie grę na środku, a Xaviego na ławkę. Myślę, że taka sposobność gry Jeffrena mogłaby go mocno zmobilizować i byłby w stanie poradzić sobie z zawodnikami Rubina.
0
Armandi
Fakt, nic nie oznacza, ale myślę, że Barca ma trochę wyższe aspiracje i taki mecz powinnien być wygrany.