11 kwietnia 2010, 17:51
0
kto najlepiej w piłkę gra??? FOOTBALL CLUB BARCELONA
9 kwietnia 2010, 17:18
nieważne jakim składem będą grali panowie i panie ważne, żeby wygrali
9 kwietnia 2010, 12:52
Ramos nie zatrzyma Messiasza, bo jest....... za cienki!:) Inni też go nie powstrzymają przed zdobyciem bramek.
7 kwietnia 2010, 21:10
man utd 2 bayern 0
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
kto najlepiej w piłkę gra??? FOOTBALL CLUB BARCELONA
0
nieważne jakim składem będą grali panowie i panie ważne, żeby wygrali
0
Ramos nie zatrzyma Messiasza, bo jest....... za cienki!:) Inni też go nie powstrzymają przed zdobyciem bramek.
0
man utd 2 bayern 0
0
man utd 2 bayern 0
0
kto najlepiej w piłkę gra??? FOOTBALL CLUB BARCELONA
0
nieważne jakim składem będą grali panowie i panie ważne, żeby wygrali
0
Ramos nie zatrzyma Messiasza, bo jest....... za cienki!:) Inni też go nie powstrzymają przed zdobyciem bramek.