O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Puyol
  • Ulubione zespoły Barcelona, Manchester United
  • Barcelonie kibicuję od 8 lat

Statystyki

  • Dni w serwisie 4162
  • Liczba komentarzy 17
  • Polecenia 20

Komentarze

0

źle się rozpoczęło, lecz tak źle się nie zakończy ;)

0

Czyli, że grając mamy zwracać uwagę na to jakie inni mają charaktery ?! mecz trwa 90 minut a a piłkarze mają dać z siebie wszystko by dać radość kibcą ... Chyba każdy woli oglądać mecz gdzie piłkarze naprawdę chcą grać ? ! Na boisku nie ma litości .. czasami nerwy puszczają lub następuje wybuch szczęścia, ale nie można brać tego tak poważnie . PIŁKA NOŻNA - SPORT - EMOCJE .

0

Kibice są od tego by wspierać drużynę . Zarząd o tego by kibice mieli kogo wspierać . Jeśli zarząd, twierdzi, że barca poradzi sobie bez Alvesa trzeba mu zaufać . Choć nie jednokrotnie się mylili, to nadal oni są od takich spraw . Fakt, mogli by liczyć się z kibicami, ale oni mają władzę i oni podejmują decyzję . Nie hejtujmy Alvesa ani zarządu . Poczekajmy i zobaczmy co się stanie . Może Montoya osiągnie genialną formę lub trener wymyśli coś dobrego . Co do trenera; przypominam Wam co było po meczu z realem sociedal . Myślę, że to jest najlepszy przykład do obecnej sytuacji .

0

Nie grał z Eibarem . Oglądałem ten mecz, a dla pewności sprawdziłem . Ale główne chodzi mi o to, że on nie jest podstawowym zawodnikiem . ;D

1

Dawno nie widziałem Mathieu na boisku . Życzę mu powodzenia i mam nadzieję, że zagra dziś dobry mecz . Defensywa będzie w tym meczu bardzo ważna tak jak i doświadczenie zawodników. Więc może i lepiej, że gra Mathieu niż Bartra ... ?

Zobacz wszystkie

9

Ronaldo 0 goli z wolnych, 8 z karnych ... . Wolne go już najwyraźniej tak nie cieszą i woli nurkować w polu karnym ;)

5

Alves oddał temu klubowi serce . Według mnie jest legendą tego klubu . Krytyka jaka na niego spada może być uzasadniona, ale posiadanie takiego gracza jest wielkim zaszczytem i dumą .Jego charakter pokazuje, że koleś nie gra dla pieniędzy .Powinien dostać nowy kontrakt i grać przynajmniej do możliwości kupna innych zawodników .

2

Uważam, że rzut karny powinien wykonywać zawodnik doświadczony i mocno związany z klubem. Czyli kapitan drużyny . Jeśli nie wychodzi Leo, mógłby spróbować np; Iniesta lub Xavi .

2

Na jakiej pozycji grał Enrique ? ;d

1

Dawno nie widziałem Mathieu na boisku . Życzę mu powodzenia i mam nadzieję, że zagra dziś dobry mecz . Defensywa będzie w tym meczu bardzo ważna tak jak i doświadczenie zawodników. Więc może i lepiej, że gra Mathieu niż Bartra ... ?

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna sprzedać Ferrana Torresa?