0

...............

0

Priorytet.

0

On jest świetny.

0

Teraz wygrać z osasuna.

A możliwe ze real przegra z valencia, w końcu tak było po 6-2:)

0

http://www.drhtv.com.pl/transmisja-148.html

Tu macie Dobry link PL.

Vista el Barca!

0

http://www.drhtv.com.pl/transmisja-148.html

Tu macie Dobry link PL.

Vista el Barca!

0

http://www.drhtv.com.pl/transmisja-148.html

Tu macie Dobry link PL.

Vista el Barca!

0

Co do Keity jest w grze takim średniakiem, na barce zasłabym.

Ale za to jest tu bardzo lubiany, przez trenera bym bardziej dlatego on zostanie:)

0

Taa jasne. nastepny mecz przegraja;p

0

I tak wygramy lige..

0

Barcelona92

Chyba nie ma co czakac;p

Jeszcze jutro 1 września.. płakać się chce:

0

Nie no chyba nie:)

Chociaż kto wie:p

0

Szkoda go:

Ale jest Villa..:)

0

Dlatego Kibicowałem Atletico:)

0

To niech dają 50 i Maja..

0

Dobrze:)

0

Cholera nie podoba mi sie to:( Sporo kasy..

0

tz Pużiol :] Yeah!

0

Idealnie Pasuje do Barcy:)

0

Choleraa..

0

Jeśli to żart to nieśmieszny i bez sensu..

0

EE coś nie tak xD

0

Cholera co oni tam robią na tych treningach.. Przecież to nie Chelsea:P

0

Nie mogę zobaczyć meczu mam osiemnastkę:D

Jeśli by ktoś mógł to niech napisze jaki wynik 501.147.476. Z góry dzięki:)

0

Real dziady.. Oby tak dalej:D

0

Sukcesy są nagrodą, nigdy pewnością".

0

Racja chłopaki!:)

0

Oby cos w dogrywce.. Bo losowania nie chce..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?