michal10202
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rzejowice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xlt1/v/t1.0-9/12313546_930210370393509_2358988037535402526_n.jpg?oh=97b4487a714bfa2f0040fc670782b49b&oe=56E696F4
0
...............
0
Priorytet.
0
On jest świetny.
0
Teraz wygrać z osasuna.
A możliwe ze real przegra z valencia, w końcu tak było po 6-2:)
0
http://www.drhtv.com.pl/transmisja-148.html
Tu macie Dobry link PL.
Vista el Barca!
0
http://www.drhtv.com.pl/transmisja-148.html
Tu macie Dobry link PL.
Vista el Barca!
0
http://www.drhtv.com.pl/transmisja-148.html
Tu macie Dobry link PL.
Vista el Barca!
0
Co do Keity jest w grze takim średniakiem, na barce zasłabym.
Ale za to jest tu bardzo lubiany, przez trenera bym bardziej dlatego on zostanie:)
0
http://egoals.pl/videos/na-zywo:-atletico-madryt---fc-barcelona
0
Taa jasne. nastepny mecz przegraja;p
0
I tak wygramy lige..
0
Barcelona92
Chyba nie ma co czakac;p
Jeszcze jutro 1 września.. płakać się chce:
0
Nie no chyba nie:)
Chociaż kto wie:p
0
Szkoda go:
Ale jest Villa..:)
0
Dlatego Kibicowałem Atletico:)
0
To niech dają 50 i Maja..
0
Dobrze:)
0
Cholera nie podoba mi sie to:( Sporo kasy..
0
tz Pużiol :] Yeah!
0
Idealnie Pasuje do Barcy:)
0
Choleraa..
0
Jeśli to żart to nieśmieszny i bez sensu..
0
EE coś nie tak xD
0
Cholera co oni tam robią na tych treningach.. Przecież to nie Chelsea:P
0
Nie mogę zobaczyć meczu mam osiemnastkę:D
Jeśli by ktoś mógł to niech napisze jaki wynik 501.147.476. Z góry dzięki:)
0
Real dziady.. Oby tak dalej:D
0
Sukcesy są nagrodą, nigdy pewnością".
0
Racja chłopaki!:)
0
Oby cos w dogrywce.. Bo losowania nie chce..