mgv

0

dzięki Barcelono !

mgv

0

co jak co ale VV nie mowie zeby odrazu zastapic ale trzeba zrobic mu konkurencje, bo nie mozemy przecierz drzec co podanie do niego...

mgv

0

czas pokaze a gwiazdy to sa tylko na niebie ;)

mgv

0

Raul

to brukowce wymyslaly takie historie, tak samo z Ribery'm czy Benzema, medialny standardzik ;)

mgv

0

Mickey a po to im chociazby Villa żeby nie bylo powtorki z przedostatniego triumfu Barcy w CL. Musimy mieć wyrownany sklad a mocna rezerwa to podstawa. Jednak mysle ze jesli przyjdzie David to Samu pojdzie na lawe...

mgv

0

tak jest to byl piekny moment, serce bilo bardzo szybko juz 15' przed koncem ;) i brameczka tego sie nie zapomina:)

mgv

0

jasne maja wiecej, i jak cos nie wypali to Barca zrobi jakisl spektakularny transfer ;)

mgv

0

Valdes zachowuje sie glupio. Kazdy inny klub po takich eskapadach jakie on odwalal wyrzucilby go na lawe, a Azulgrana dala szanse i sie oplacilo. Sezon pobronil na takim poziomie jaki powinien prezentowac kilka sezonow temu i chce wielka gaze, dziekujemy za takich pilkarzy...

mgv

0

zapomnialem zaznaczyc ze Ibra zostaje w Interze... ;p

mgv

0

a co bedzie jak: Villa do MU, Ibra (nie chce go ;p) a Forlan do Realu no i Eto'o odchodzi do np. MC??? Kogo proponujecie? Gdybysci byli Laportą i Pepem ;) Ja mam cel jeden ale ciezko go wyciagnac z LFC ;]

mgv

0

no to wiem ze oni napedzaja LFC ale skoro nie maja siana to kto wie, jedno jest pewne dowiemy sie niedlugo.... ;)

mgv

0

Mam takie pytanie: w lutym mowiono ze jesli odejdzie latem Eto'o to FCB sciagnie Fernando Torresa. Co o tym myslicie, ktos cos slyszal, jakies newsy ;)

mgv

0

nie mozemy mowic ze to ochydne itp kto ma kase ten kupuje, choc szczerze Ronaldo wsrod innych gwiazd to niezbyt pomysl cos tam sie zepsuje ;)

A co do Blaugrany to mysle ze jakis obronca, i jesli odejdzie Eto'o to w jego miejsce przeznaczyc troche tej kasy na Fernando Torresa, albo kupic Ribery'ego i Henry przesunac na szpice no i w zapasie Bojan ;)

mgv

0

nooo wlasnie zapomnialem zaznaczyc:) ze taka opcja tylko jak Samu odejdzie, bo tak to ja chce Samuela ;)

mgv

0

Czekam na wiadomosc (pewnie sie nie doczekam) Duma Katalonii zagina parol na snajpera LFC Fernando Torresa. Piłkarz wyjawil zadowolenie z zainteresowania Blaugrany i trwaja juz rozmowy ;pp ehh pomarzyc... ;)

mgv

0

dokladnie Fernando go Barça ;) i napewno da sie go wyciagnac z LFC bo pamietajmy ze dla wlascicieli z USA wazna jest kasa, wiec Torres jest na wyciagniecie reki, tylko nikt o nim nie mysli, a szkoda, gwarancja bramek.

mgv

0

szkoda ze zarzad zapomnial o Fernando Torresie... nikt tak nie pasuje do Blaugrany jak on :)

mgv

0

moim marzeniem jest Fernando ;)

mgv

0

napastnik (Raul) moze grac caly mecz piach, jego zadanie to zdobyc gola a on ma juz ich 3

mgv

0

sugerujesz ze siersciuch byl z Madrytu ;P

mgv

0

tylko jeden moze go zastapic... Fernando Torres i nie ma innej opcjii;)

mgv

0

tez chcialbym taka zamiane ;p

mgv

0

to Gran Derbi o choć uwielbiam Blaugrane to wyniku tego meczu nie da się przewidzieć ;)

mgv

0

matt21 chyba inny mecz oglądałeś...

mgv

0

mamy wytłumaczenie gra trochę słabsza, ale wiadomka puknięcie Bayernu troche kosztowało ;) liczą się 3pkt;)

mgv

0

szacunek dla Ikera za te słowa i za ogólną postawę

mgv

0

taa jak dziady, zupelnie bez blasku... pamietacie kto wtedy nas doslownie obronil. Artur Boruc ktorego teraz sie krytykuje zamiast wlasnie w takich chwilach dodawac otuchy, on bedzie wielki znowu ;]

mgv

0

ja powiem tylko tyle, bayern bedzie chcial ,skopac'' wielka Barce, bo to im przyniesie nie lada sukces, zaatakuja od pierwszych minut, i byle tylko nasza obrona sie nie pogubila bo pozneij bedzie ciezko strzelic, choz oczywiscie wierze ze wygramy ;)

mgv

0

Ten transfer ewentualnie(bo osobiscie watpie w sama zamiane Barcy na LFC) to tylko Torres Eto'o

mgv

0

ja chce MU albo Liverpool, bo jesli wygrywac w LM to z najlepszymi, no i w sumie rewanzyk z MU by sie przydal ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?