messiveb10
Dołączył/a: wrzesień 2013
Gorzów Wielkopolski
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
20 min mniej wiecej ;d
1
Po prostu chce sie chłopak pośmiać :D
3
Kup Spację! :D
2
I to się nazywa porządna redakcja! :D Brawo!
0
Jak zareagują?! Wygrają oba mecze!
0
meczyki.pl
2
Taki Byłby fajny skład na ajax :
Ter Stegen
Adriano - Pique - Bartra - Alba
Masche
Rakitić - Rafinha
Messi Suarez Neymar
0
Cały Messi :)
0
Chciałbym taki skład: Ter Stegen - Bartra ,Pique, Mathieu - Busi, Iniesta, Rakitić - Munir, Messi, Neymar, Pedro
0
Masche nie jest powołany
0
Ale za to mamy wysokich obrońców i dobrze grających głowami ;)
0
Skład najlepszy według mnie z zawodników których teraz mamy. Ustawienie 3-2-3-2 :
Ter Stegen
Vermalen Bartra Mathieu
Mache Busi
Iniesta Rakitić Neymar
Messi Suarez
Luis powinien posadzić na ławce słabego Pique który jest kompletnie bez formy.
0
Mam pytanie. W jakim terminie dowiemy się o decyzji Sportowego Trybunału Arbitrażowego?
0
dzięki :)
0
Wiecie może kiedy do treningów wrócą Messi i Masche?
0
Jak dla mnie najlepsze ustawienie 3-2-3-2.. Bravo/Ter Stegen - Bartra - Pique - Mathieu
defensywni pomocnicy Masche i Busi przed nimi Iniesta, na skrzydłach Neymar i Rakitić. Najbardziej wysunięty Suarez a za nim Messi
1
Jest Halilivić! Życzę mu bramki w debiucie ;)
0
dasz link do tego gdzie się wyszukuje ligi otwarte? bo nie mogę tego znaleźć :c
0
Jak dołączyć do ligi fcbarca.com?
0
Suuper :)
0
Jesteś fanem Leo Messiego? Polub nas! https://www.facebook.com/pages/Leo-Messi-Polska/1480020222221430
0
Płakać mi się chce :(
0
dzięki :)
0
Skład świetny! :) Mam pytanie, ile bramek strzelił Messi w tym roku kalendarzowym?
0
Messi jak zawsze obok Pinto :)
0
Trafiony tytuł posta !!! :D
0
Masche zagrał dobry mecz, Adriano troche przesadzał ze strzałami - w trybuny : d
0
Jedyna taka drużyna na świecie :)
0
skład na Atletico:
Alves - Pique - Bartra - Alba
Busquets
Fabregas - Iniesta
Alexis - Messi - Neymar
Takim składem możemy ich postraszyć! w 60 min zmienic Inieste z Xavim, w 65 Alexisa z Pedro i pod koniec jesli bedzie kożystny wynik Fabsa z Songiem :)
0
seBilla