ale zawsze widza błedy na naszą korzyść. wszyscy mówią o czerwonych kartkach dla neya i luisa za symulki ale o popchnięciu draxlera to sie nikt nie wypowie
taka przewaga to luksus?? chyba sobie kpisz w poprzednim sezonie barca miała 12 punktów nad realem gdyby nie to ze sie liga skończyła to byśmy przegrali
Komentarze
0
ale zawsze widza błedy na naszą korzyść. wszyscy mówią o czerwonych kartkach dla neya i luisa za symulki ale o popchnięciu draxlera to sie nikt nie wypowie
0
ja to mam nadzieje ze w nastepnym meczu realu gdzie wygraja jedna bramką mieli uznanego gole ze spalonego i niesłuszny karny zeby zamkneli mordy
1
ranieri odszedł leicester wygrywa
1
niestety jak zizu bedzie nadal miec tyle farta to po lidze
0
hello a skąd on przeszedł :)
1
ranieri odszedł leicester wygrywa
1
niby czemu? przeciez nie ma wielu piłkarzy z podstawowego składu i gra sie nie klei a poza tym to piłkarze są jeszcze na wakacjach
1
taka przewaga to luksus?? chyba sobie kpisz w poprzednim sezonie barca miała 12 punktów nad realem gdyby nie to ze sie liga skończyła to byśmy przegrali
1
niestety jak zizu bedzie nadal miec tyle farta to po lidze
0
przeciez teraz wszystko zalezy od barcy