O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3798
  • Liczba komentarzy 39
  • Polecenia 24

Komentarze

0

a co zle grają wg ciebie

0

Pamiętam 6-8 lat temu to my zakładaliśmy presing na drużynie przeciwnej a teraz to najprostszy sposób aby nas pokonać jak to jest możliwe

0

Prawie 2000 komentarzy

0

Masz racje tak to bedzie w rewanzu wyglądać

4

A kiedys to my zakladalismy pressing

Zobacz wszystkie

4

A kiedys to my zakladalismy pressing

4

Na tą chwilę nasza drużyna wygląda bardzo źle pod względem straconych bramek.Zastanawiam się czym to jest spowodowane...

3

Dlatego właśnie ze dużo tracimy to jeszcze więcej musimy strzelać żeby zdobywać punkty w lidze. Ale przyznasz że w lidze gra wygląda gorzej niż sugeruje to miejsce w tabeli.A im słabszy teoretycznie przeciwnik tym to wygląda gorzej.

2

A u Pepa nadal cienko. ..0-2

2

Czemu tylko Neymarowi sie dzisiaj chce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?