0

panowie jeszcczeee 20 MINUT!!!!

nie moge się doczekać!

0

Mecz z Tottenhamem dobrze zrobi dla barcy pomieważ lepiej nauczą się grać z anglikami!:D

0

Bardzo bym prosił o podanie nazw piosenek z wywiadu z Xavim

0

Chciało by się tam być i na meczu przede wszystkim, ale mam nadzieje że w przyszłośći marzenia się spełnią

0

Niewiecie co z Henrym?, widziałem jak miał opatrzoną nogę !

Co do meczu to na zawsze zostanie mi w pamięci ale to była raczej bezradność Realu!

0

Ktoś tu mówił że Barca nie pogrywa dobrze głową A tu ci Puyol BRAWOO VALDES

0

Jeśli samu by odszedł to ja bym widział Ribery-Henry-Messi i by było git!

0

aaablaahaablajabladibablahablabablaojaojbabojo Już nie moge z tego arabskiego kometnarza!

0

A pamiętacie jak Van Buyten w meczu Polska-Belgia popełnił błąd dzięki ,któremu nasi szczelili gola. Nie pamiętam dokładnie kto!

0

Ładny Puyol^^ :D ^^

0

Brawa dla Viillareal widać że liga hiszpańska nie jest słaba:D ale real pokazał że jest cieńki

0

11 mlm to jego buty z arsenalu kosztują

0

Na Bernabeu bym nie chciał, przyjadą kibice barcelony do madrytu i oklep dostaną:/

0

Mi się widzą na skrzydle zmiany Ribery-Henry, ale co z Hlebem przecież nie będzie grzał ławki cały czas;D

0

Będzie dobrze Messi i Henryk wchodzi:D

0

3-1 jaaaa! NIEEEE SPALONY JESSSTTT!!! Visca el Barca!!!

0

Brawo Barca!!! napaliłem się na ten mecz z nadzieją na wygraną i Etoo pokazał na co go stać, nie narzekajcie na Messiego grał dobrze ale nie najlepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?