0

0

I to jest dobra postawa bez pretensji do trenera. chociaż też uważam że Pep go troche wydy*ał

0

Dałbym 6 świetna szata graficzna i mnóstwo nowości ale to logowanie do ligi typerów !!!

0

S|mon
No ok ale chyba nie bd zakładał noweg okonta. Czekam na poprawienie wady.

0

Podłączam się do prośby Leo Messi.

0

Batistuta
ja też. Nawet hasło zmieniłem ale to nic nie dało.

0

Tu błękit o bordo w Katalonii płonie,

A siła i honor jak splecione dłonie.

Akcent tych rzeczy jedno tu oznacza,

Kto z nami się mierzy, wnet mocno rozpacza.

Jak ogień i płótno, gdy w jedność się scali,

Tak wielka Blaugrana traktuje rywali.

Niechaj zamilkną wokoło stadiony,

My częścią jej siły - fani Barcelony!

0

lukiiifcb

genialny komentarz, dawno sie tak nie uśmiałem :D pozdro dla kreatur pokroju maskotki naszej strony :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?