ten terminarz jest rzeczywiscie korzystny ale dla villarreal i realu .Barca i sevlla sa pokrzywdzone one njapierw rozwalaja je i sie mecza czasami a oni se grja jak chca tylko raz ktoras z tych druzyn zabrala pkt realowi i v.realowi(espanyol) ale i tak barca wygra wszystkie mecze do konca sezonu 5-0 xDD Visca le BARCA!!!!
Komentarze
0
BAN!
mod
0
ten terminarz jest rzeczywiscie korzystny ale dla villarreal i realu .Barca i sevlla sa pokrzywdzone one njapierw rozwalaja je i sie mecza czasami a oni se grja jak chca tylko raz ktoras z tych druzyn zabrala pkt realowi i v.realowi(espanyol) ale i tak barca wygra wszystkie mecze do konca sezonu 5-0 xDD Visca le BARCA!!!!
0
trzeba bd poczekac co najmniej tydzien 4-2...ale mamy tylko 1pkt strary do valenci i v.real
0
szkoda ze teraz nie gramy z jakims rywalem ktory nas wyprzedza bo bysmy go z 5-0 pukneli :P
0
no nie wierze 3:2 jakie menele madryckie oby ich rodacy tez tak zagrali z bilbao ;D
0
czemu jeffren nie gra w podstawowym???
0
czemu caceres gra w boca ???? xDD
0
ja mam cyfre i TVE jest na 302
0
villareal - atletico 0-2 xDD wiec juz napewno bd wicelider ;p VISCA EL BARCA!!!
0
jaki zall;/ villarreal - atletico 2-2 i czerwona dla atleti ,jakie to sa cieniasy!!