messi1710
Dołączył/a: grudzień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sezon będzie ciężki , Real sie zbroi Atl tez a my kupujemy 31 latka za 20mil , niech se każdy gada co chce ale za Laporty transfery były by 100 razy lepsze i bardziej przemyślane ten zarząd wyślę Barcelonę na 5 miejsce La Liga w tym sezonie w LM nie poszalejemy morze coś pogramy w PK
0
Ja oglądałem 10 i nie uważam żeby to był gracz na miarę Barcelony i dawać 20mil za 2 sezonowca bo więcej nie zagra to przesada i paranoja
1
Drugi z najgorszych transferów w Historii Barcelony 1 to Czychryniski
0
Brawo pisałem już nie raz o tym , ze nasze transfery oprócz suareza są marniutkie
0
Czemu odpuścili sobie Reusa on możne grac jako pomocnik. A wzmocnienie super by było
0
Barcelona jak zwykle od kilku sezonów 1 klasowe nazwisko reszta badziewie a Real i Atl wzmacniają się klasowymi zawodnikami na każdą pozycje , w tym sezonie z Suarezem samym nie poszalejemy przy tak świetnych wzmocnieniach Realu i Atl , potrzebujemy klasowych OB i POM a nie tylko Suareza
2
Dobre ;) jest jak mówisz
0
Jak czytam te twoje wypociny , to bebech mi się przewracają!!!
3
Brawo Rafa slaby i nie potrzebny , teraz może ci co twierdza ze to dobry transfer, przejrzą na oczy ;)
0
Nie będę twierdził jak ty i twoi kumple ze 20mil za 30 latka słabego jak barszcz to zajebista cena i ruch zarządu , taki sa transfer jak Czychryniskiego dla ciebie byl zajebisty
0
Jak twierdzisz ze to dobry transfer za 20 mil , to tez dobrze tępy jesteś
0
Powiem tak dno bzdura i latanie dziur , real kupuje Kroosa i Rodrigeza a my pajaca z Valencii ktory jest slaby jak barszcz , niech zarząd pujdzie po rozum do glowy za 20 mil kibice im tego nie wybacza
0
ramossss.Jeżeli tak powiedział to dobrze bo Real jest na takim prostym poziomie i na takim trzeba z nimi rozmawiać,do prostego człowieka po prostu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
powiem tak 250mil ale nie euro tylko funtów i może iść....ale nikt nie da tyle nawet Mc
0
ty fawkabarca naucz się jednego Barca była jest i będzie najlepsza na świecie a takich jak Tevez w szkółce mamy 100....na pewno twój real nie jest tak dobry,,,hahhahaha i wypad