0

wiadomo za ile minut wyjda zawodnicy?? ;)

0

transmisja na 100% bedzie na tvp1 ;)

to juz jest potwierdzone ;))

0

NP.Barca

dzieki wielkie :))

0

kur... mozna sie czegos dowiedziec?? bedzie mozna normalnie mecz ogladac w internecie?

0

???????

0

chodzi mi o ogladanie w internecie ;)

0

mam pytanie czy dzisiaj normalnie bedzie mozna mecz ogladac? czy przez ACTA sie nie da?

0

tak zupelnie nie na temat tego newsa, wie ktos czy mecze bedzie mozna normalnie teraz ogladac przez internet?? czy przez acta nie bedzie mozna.. ?

0

prawdziwi kibice powinni wiedziec gdzie nalezy ogaldac mecze ligowe a gdzie pucharowe.. no i gdzie ligi mistrzow. sory, no ale ile razy mozna sie pytac o to samo...!!

0

gutek321

Puyol ma na koszulce napisz : Anims Miki. Chodzi o Mikiego Roque z Betisu. Ma on nowotwór złośliwy

0

dla mnie grał, gra i będzie grac GENIALNIE!;]

0

najgorsze jest to ze mądrze mówi;], ale i tak już go nie lubię.. xD

0

zal, moim zdaniem Leo już jest lepszy, a Maradona tak mówi, bo sam dochodzi do takiego wniosku, jego era się skończyła!!

0

hehe to już naprawdę jest żałosne;]

0

Ban!

0

fffj -ile meczy widziałeś z udziałem Arshavina?? hehe , pewnie widziałeś dwa mecze i teraz komentujesz jego grę :D zal

0

fffj -ile meczy widziałeś z udziałem Arshavina?? hehe , pewnie widziałeś dwa mecze i teraz komentujesz jego grę :D zal

0

fffj -ile meczy widziałeś z udziałem Arshavina?? hehe , pewnie widziałeś dwa mecze i teraz komentujesz jego grę :D zal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?