messi10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Stargard
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wiadomo za ile minut wyjda zawodnicy?? ;)
0
transmisja na 100% bedzie na tvp1 ;)
to juz jest potwierdzone ;))
0
NP.Barca
dzieki wielkie :))
0
kur... mozna sie czegos dowiedziec?? bedzie mozna normalnie mecz ogladac w internecie?
0
???????
0
chodzi mi o ogladanie w internecie ;)
0
mam pytanie czy dzisiaj normalnie bedzie mozna mecz ogladac? czy przez ACTA sie nie da?
0
tak zupelnie nie na temat tego newsa, wie ktos czy mecze bedzie mozna normalnie teraz ogladac przez internet?? czy przez acta nie bedzie mozna.. ?
0
prawdziwi kibice powinni wiedziec gdzie nalezy ogaldac mecze ligowe a gdzie pucharowe.. no i gdzie ligi mistrzow. sory, no ale ile razy mozna sie pytac o to samo...!!
0
gutek321
Puyol ma na koszulce napisz : Anims Miki. Chodzi o Mikiego Roque z Betisu. Ma on nowotwór złośliwy
0
dla mnie grał, gra i będzie grac GENIALNIE!;]
0
najgorsze jest to ze mądrze mówi;], ale i tak już go nie lubię.. xD
0
zal, moim zdaniem Leo już jest lepszy, a Maradona tak mówi, bo sam dochodzi do takiego wniosku, jego era się skończyła!!
0
hehe to już naprawdę jest żałosne;]
0
Ban!
0
fffj -ile meczy widziałeś z udziałem Arshavina?? hehe , pewnie widziałeś dwa mecze i teraz komentujesz jego grę :D zal
0
fffj -ile meczy widziałeś z udziałem Arshavina?? hehe , pewnie widziałeś dwa mecze i teraz komentujesz jego grę :D zal
0
fffj -ile meczy widziałeś z udziałem Arshavina?? hehe , pewnie widziałeś dwa mecze i teraz komentujesz jego grę :D zal