messi08
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak nazywa się piosenka która zaczyna się w połowie trzeciego filmiku?
0
Jak nazywa się piosenka która zaczyna się w połowie trzeciego filmiku?
0
Nie wie ktoś czy będzie 3 odcinek Szkoły Barcy?
0
Nie wie ktoś czy będzie 3 odcinek Szkoły Barcy?
0
Nie wie ktoś czy będzie 3 odcinek Szkoły Barcy?
0
A dlaczego jego matka nie ma na nazwisko Messi? Ktoś mi powie?
0
Ma ktoś link do meczu po polsku z Canal + Sport?
0
wszyscy go juz w dupie maja... ;/ bardzo przykre to jest ;/
0
A o Ronaldinho już nikt nie pamięta? :/
0
Kibice Realu to świnie!!!
0
Czy ktoś wie jak na cyfrowym polsacie mozna odszukac kanal abu dhabi sport. Bo wiem ze kiedys to zrobilem, trzeba bylo wejsc w ustawienia i znalezc jakies zagraniczne programy. Ale niestety zapomnialem jak sie to robilo, wiec prosze o pomoc.
0
Tak, ja też prosze o cały mecz.
0
ja myślę ze pique i milito na srodku obrony dobrze by sie spisywali
0
Myślę, że teraz wszystko będzie dobrze z jego kolanem.
0
Nie Carricka tylko Fletchera
0
patrysss a co z druga polowa?
0
Co zrobić żeby nie wyskakiwało to okienko co chwile na jstinie?
0
Proszę powiedzcie gdzie jest mecz bez wyskakujacego okienka (justin.tv).
0
A dacie cały mecz do pobrania?
0
tak, podszedl ale nie wiem jacy byli to kibice
0
A ja chce tylko żeby Pinto został i dostawał więcej szans na grę, np. w lidze między meczami Ligi Mistrzów.
0
aligator pieknie tylko szkoda ze dopiero teraz
0
Toure odpoczywa przed Lyonem
0
Właśnie widzę. Ale wydaje mi się że wyjazdowy strój jest żółty a oni przecież grają na wyjeździe.
0
A czemu nie grają w żółtych strojach?
0
Minuta ciszy ku czci pamięci byłego szefa RFEF - Pablo Porta
0
4998
0
Co wy macie z tym samobójem? o ile wiem jeśli strzeliliby samobója to gol zaliczany jest na konto drużyny przeciwnej, czyli w tym przypadku racingu. Czy nie mam racji?
0
Cieszmy się że jest remis, bo mogliśmy stracić bramkę w pierwszej połowie.
0
A w jakim formacie jest ten mecz???